CHP’VEKİLİ ERDEM OSMANLI OCAKLARINA RESMEN İFTİRA ATTI HEDEF GÖSTERDİ.

KIYMETLİ OSMANLI TORUNLARI DEĞERLİ OSMANLI OCAKLARI TEŞKİLAT MENSUBU KARDEŞLERİM, YAKLAŞIK 2 GÜN ÖNCE FETULLAH GÜLEN HAKKINDA RESMİ SİTEMİZDEN ERMENİ OLDUĞUNA DAİR BİR AÇIKLAMA YAPMAMIZ, BAŞTA MERAL AKŞENER OLMAK ÜZERE PARALEL MEDYA,, YARINA BAKIŞ GAZETESİDEN SONRA, ŞİMDİDE İSTANBUL’DA ŞEHİT OLAN POLİSLERİN CENAZE TÖRENİNE KATILAN CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU’NUN PROTESTO EDİLMESİ ÜZERİNE TBMM’ DE AÇIKLAMA YAPAN CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ EREN ERDEM, KILIÇDAROĞLU’NUN GÖNDERDİĞİ ÇELENGİ YIRTMAK İSTEYEN VE KILIÇDAROĞLU’NA BOŞ MERMİ ATANLARIN OSMANLI OCAKLARI’NDAN OLDUĞUNU SÖYLEYEREK KURUMUMUZU HEDEF ALDIKLARI GÖRÜLMÜŞTÜR.. BURADA MANİPÜLASYON YAPILMAK İSTENİYOR YANİ OLAYI BAŞKA BİR NOKTAYA ÇEKME İHTİYACI. PEKİ HANGİ OLAY, ASLINDA GÜNÜN DEĞİL, 100 YILIN OLAYI CHP BAŞKANINA BAKIN Kİ TERÖRİSTLERE GEÇMİŞ OLSUNA GİDİYOR BİR DE UTANMADAN SIKILMADAN BUNU MEDYA KARŞISINDA MEŞRUYİT KAZANDIRMAK İÇİN DİLE GETİRİYOR. CHP İSTANBUL MİLLET VEKİLİ EREN ERDEM OSMANLI OCAKLARININ BU OLAYI YAPTIĞINI VE YAPANLARA MAFYA DİYOR. MAFYAYA LANET OLSUN, NEREDE MAFYA VARSA BİLİNMELİDİR Kİ MAFYANIN AHLAKI VE NAMUSU OLAMAZ. SN ERDEM SİZDE TERÖRE LANET OLSUN DEYİN! BIRAKIN ZİYARETLERİ. BİR TEPKİ KOYUNDA, GÖRELİM… BOŞ KONUŞMAKLA İFTİRALARLA OLMUYOR..
SİZ BU VATANIN EVLADI DEĞİLSİNİZ? SİZİN ŞEHİTLERİMİZE SAYGINIZ YOK? TERÖRİSTLERE HASTA ZİYARETİ YAPMAKDEMEK DE, NEDEMEK OLUYOR? BU ŞEHİTLERLE ALAY ETMEK DEĞİL Mİ? BU ŞEHİTLERİ HORLAMAK DEĞİL Mİ? BU ŞEHİTLERİ TERÖRİSTLERE EZDİRMEK DEĞİL Mİ? BU VATAN HAİNLİĞİ DEĞİL Mİ? BU EKMEĞİNİ YEDİĞİN GÜZEL ÜLKEMİZİN KABINA, PİSLEMEK DEĞİL Mİ? SİZDE UTANMAK YOK MU? SİZDE AR, HAYA YOK MU? SİZ KENDİ ÜLKENİZİ HANGİ ÜLKELERE SATIYORSUNUZ? ŞEHİTLERİN Mİ TARAFINDASINIZ, TERÖRİSTLERİN Mİ? BU ALAYCI HAREKETLERDEN VAZ GEÇMELİSİNİZ, BU BÖLÜCÜ ZİHNİYETTEN VAZ GEÇMELİSİNİZ.
BU NEFRET VE KİN SÖYLEMLERİNDEN VAZ GEÇMELİSİNİZ,
KAN ÜZERİNDEN YAPILAN SİYASETTEN VAZGEÇMELİSİNİZ, OSMANLI MEDENİYETİNE HİZMET EDEN OSMANLI OCAKLARI ÜZERİNDEN SİYASET YAPMAKTAN VAZ GEÇMELSİNİZ, BİZE OLDUĞU GİBİ DEVLET BÜYÜKLERİMİZE KARŞI KİRLİ KARALAMA KAMPANYALARI İLE
BEŞİK SALLIYORSUNUZ, BEŞİĞİNİZİN İÇİNDE BÜYÜTTÜĞÜNÜZ TERÖRDÜR SİZİN, BEŞİĞİNİ SALLADIĞINIZ BEBEK BÜYÜDÜKCE SİZİ YOK OLACAKSINIZ, SINIRDA VE GEREKİRSE TÜM YURTTA TÜM OSMANLI OCAKLARI TEŞKİLATLARIMIZ GÖNÜLLÜ ASKER OLMAYA HAZIRDIR.

HAİN VAHŞİLERE BOYUN EĞMEYECEĞİZ, HER GÜN AYRI BİR SALDIRI HER GÜN AYRI BİR İFTİRA İLE KARŞI KARŞIYAYIZ, OSMANLI OCAKLARI İLE MÜCADELE ETTİĞİNİZ KADAR TERÖRİSTLERLE MÜCADELE ETTİNİMİ? ONLARI GİDİN HASTANELERDE ZİYARET EDİN ÜLKESİNE SAHİP ÇIKAN OSMANLI OCAKLARINI İFTİRALARLA TOPA TUTUN.

BUMU SİZİN VİCDANINIZ?
BUMU SİZİN OSMANLIYA SADAKATİNİZ ?
OSMANLI OLMASAYDI BEN OLAMAZDIM DİYEN GAZİ MUSTAFA KEMALİN İZİ BUMU,?
GEÇMİŞTE SÖZDE TERÖRİSTLERİ ASAN CHP, ŞİMDİ NE OLDUDA, HASTANEDE
ÖLMEMELERİ İÇİN MORAL ZİYARETİ YAPAN BİR MUTASYONA UĞRADINIZ. BİZ MUTASYONA, ERAZYONA, UĞRAMAMAK İÇİN OSMANLI MEDENİYETİNİ YAŞAMAK VE YAŞATMAYA ÇALIŞIYORUZ, NEDİR BİZDEN ALIP VEREMEDİĞİNİZ ERDOĞANI SEVİYORUZ DİYE ATILMAYAN İFTİRA, YAPILMAYAN TEHDİT KALMADI.BİZE YAPTIĞINIZ İFTİRALARIN DAHA BÜYÜKLERİNİ ERDOĞANA YAPIYORSUNUZ.
BİZİMLE İYİ GEÇİNMENİZ İÇİN, ZİYARETİMİZE GELMENİZ İÇİN TERÖRİST OLMAK GEREKİYOR..

SÖZDE HOŞ GÖRÜ SAHİBİ, TERÖRİSTLERİ ZİYARET EDEN CHP LİDERİ, KENDİ MEDENİYETİN OLAN OSMANLI MEDENİYETİNE HİZMET EDEN OSMANLI OCAKLARINA BU KİNİN NEDENİ, ÜCRETSİZ MAKAMSIZ, MENFAATSİZ OSMANLI OCAKLARI NEDEN ERDOĞANI SEVİYOR OLMASIDIR. BİZ BUNU BİLİYORUZ SEN BUNU BİLEMEZSİN SENİN EMRİNDE ÜCRETSİZ ÇALIŞAN BİR ADAM GÖSTER GELİP SANA 40 YIL HİZMET EDECEĞİM.. , KILIÇTAROĞLU SENDE ELİNDEN GELENİ ARDINA KOYMA GEZİCİLER, PARALELCİLER, SİYONİSTLER, FAŞİTLER, ÜZERİNE BİRDE ARAMIZDA Kİ HAİNLER, BİLİNKİ BU BEDENLERİMİZ YOK OLMADIĞI MÜDDETCE SİZİN KEPAZELİĞİNİZİ DİLE GETİRECEK, OSMANLI OCAKLARINI SUSTURAMAYCAKSINIZ.

İFTİRALARINIZ BİZİ SUSTURAMAYACAK, KARALAMALAR BİZİ YILDIRAMAYACAK, EZANIMIZ SUSMAYACAK , BAYRAĞIMIZ İNMEYECEK, ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZ BİTİREMEYECEKSİNİZ, ÇANAKKALE HANGİ RUH VE MANADA VAR OLDUYSA YENİDEN O RUHLA VAR OLACAĞIZ, BİR OLACAĞIZ TERÖRİSTLERE, VATAN HAİNLERİNE KARŞI İRİ OLACAĞIZ, YIKILMAYACAĞIZ, MÜCADELEMİZ SON DAMLA AKAN KANIMIZA KADAR DEVAM EDECEKTİR.

TERÖRİSTE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNACAKSIN, DÖNÜP ŞEHİT CENAZESİNDE, ABDESTSİZ NAMAZ KILIP BU MİLLETİN DEĞERLERİNİ YOK SAYACAKSIN. SİZ BU MİLLETLE ALAYMI EDİYORMUSUNZ?

ABD ‘DE DEAŞ’A, TERÖR ÖRGÜTÜNE KATILMAYA TEŞEBBÜS EDEN ŞAHSA 12 YIL HAPİS CEZASI VERİLİRKEN, TERÖRİSTLERE MORAL ZİYARETİ GİBİ GEÇMİŞ OLSUNA GİTMEK NE DEMEK KILIÇTAROĞLU, BU ŞEHİTLERİN AHI TUTACAK SİZİ. KILIÇTAROĞLU MERVİ VEREN ŞAHSIN YAPTIĞIN HAREKET BAŞKA BİR ANARŞİ HAREKETİDİR. EREN ERDEM GİBİ GIGIL SİYASETCİLERE PİRİM VERMEKTİR. SEN ONA MERMİ VERDİNDE SANKİ KEMAL TERÖRİSTLERLE ARASINA MESAFEMİ KOYACAK! ASLA ! KOYMAYI BİR TARAFA BIRAKALIM DAHA DA YAKINLAŞACAK. KİM DEMOKRATİK KURALLAR DIŞINA ÇIKARSA ÖNCE BİZLERİ KARŞISINDA BULACAK! BİZİM DEVLETİMİZE GÜVENİMİZ TAMDIR. DÜN CENAZELERİNE GİDENLER, BUGÜN HASTA ZİYARETİNE GİDİYOR, YARIN İSE DÜĞÜNLERİNE DAHİ CEPHELERİNE GİDERSE ŞAŞIRMAYIN.

-HEDEFE KONAN OSMANLI OCAKLARININ ARAÇLARI KUNDAKLANDI.

MERVİ ATAN ŞAHIS CHP’Lİ ÇIKTI.
ZAFER İNANANLARINDIR.

Osmanlı Ocakları Genel Başkan’ı

Hayrullah Beyazıt

imageimage

Bunları da sevebilirsiniz