CHP’li Veli Ağababa’ya tepkiler devam ediyor.

Osmanlı Ocakları Teşkilatları CHP Genel Başkan yardımcısı Veli Ağababa’ya tepkilerini sürdürüyor.

Osmanlı Ocakları ailesini milis güç olarak ifade eden Veli Ağababa’ya tepkiler aralıklıksız devam ediyor.
Her fırsatta Osmanlı Ocakları teşkilatlarımıza saldıran iftira ve karalamalarla algı oluşturan CHP yöneticileri milis güç diyor ama “müthiş güç” diyemiyor. Tüm siyasi partilere eşit mesafede olan Osmanlı ocakları ailesine Osmanlı düşmanlığından dolayı saldırılar ardarda geliyor.

“Fuat Avni başlatmıştı”

Osman ocakları teşkilatına ilk saldırıyı başlatan fetullah gülenin sanal tetikçisi Fuat avni idi kurucu genel başkanımız Kadir canpolat beyfendi hakkında ve teşkilatımız hakkında ispati mümkün olmayan algı paylaşımlarıyla kurumumuzu hedef almıştı.
Bu saldırılara HDP, feto ve CHP de dahil oldu. Kemal kılıçlar oğlu Osman ocakları ailesinin eşitle bir ilişkileri var mı diye soru yönelten açıklamaları dikkatleri çekmişti daha sonra bir şehit cenazesinde kendisine verilen boş mermi kovanını Osmanlı ocakları üyesi olduğunu iddia ettiği açıklamalar yapmıştı. Şimdi de CHP genel başkan yardımcısı veli ağbabanın Osmanlı ocaklarının ak partinin milis gücü olduğunu açıklaması Osmanlı ocaklarının ne denli hedefte olduğunu göstermektedir fat öyle mücadele de en ciddi başarı sağlayan Osmanlı ocakları 15 Temmuz gecesi nde meydanlarda külliye önünde ak parti genel merkezi önünde yerini almıştı.
Saldırıların ardı arkası kesilmemesi Osmanlı ocaklarının faaliyetlerinin ne denli iyi ölçülerde olduğunu göstermektedir zira firavunun okları Musa’yı gösterir…

Bunları da sevebilirsiniz