Canpolat’tan Yazıcıoğlu Ailesine Başsağlığı Ziyareti

Osmanlı Ocakları Sivas İl Başkanlığının açılışı sebebiyle Sivas’a giden Osmanlı Ocakları Genel Başkanı A.Kadir Canpolat, Muhsin Yazıcıoğlu’nun annesi Fidan Yazıcıoğlu’nun vefatı dolayısıyla taziye ziyaretinde bulundu.

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu Başkanın annesinin vefatından dolayı Muhsin Başkanın kardeşi Yusuf Yazıcıoğlu ya taziye ziyaretinde bulunan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı A.Kadir Canpolat’ın yanında Kayseri il Başkanı Mehmet Somuncu il Başkanı Basın Yayın Danışmanı Mahmut Kılınç Kocasinan ve Melikgazi ilçe Başkan’ları da hazır bulundular.

Ziyaret esnasında kısa bir açıklama yapan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı A.Kadir Canpolat: “Ben Muhsin Başkan’ın yanında büyümüş ve yetişmiş birisiyim Muhsin Başkan şehit edilginde bu acıyı iliklerime kadar hissettim bu sebeple Muhsin Başkanın ailesi bizimde ailemizdir. ‘Annesi bizimde Anne’mizdir’. Annemizin vefatından dolayı başımız sağolsun” dedi.

Ayrıca Canpolat: Muhsin Yazıcıoğlu’nun davasıyla ilgili: “Yakın zamanda Muhsin Yazıcıoğlu Başkanın davasında önemli gelişmelerin olacağını düşünüyorum” dedi.

Canpolat’tan Yazıcıoğlu Ailesine Başsağlığı Ziyareti

Bunları da sevebilirsiniz