Canpolat;Paralel yapıya yönelik operasyonlar devam etmeli.

kararlılıkla sürdürülmesi gerektiği dile getiren Osman Ocakları genel başkanı Kadir canpolat konuyla alakalı bir bas açıklaması yaptı.

12191348_915560481825098_3671131114445166349_o
Canpolat Sözlerine şöyle devam etti; paralel yapının 17 ve 25 Aralık’ta ülkenin istikrarına, Milletin iradesine karşı yapmış olduğu darbe teşebbüsüne karşı Osman Ocakları Erzurum’da 200 bin fetih süresi okuyarak tepkisini göstermişti. Daha sonra bu rakam Diyarbakır’da KONU Erdoğan olunca 1 milyon 200 bin oldu ve milletimizin iradesine ülkemize dualar yaptık. Demokratik ölçülerde tepkisini dile getiren Osmanlı ocakları zaman gazetesinin ve Samanyolu TV inin önüne siyah Çelenk bırakarak paralel yapıya karşı onurlu bir halk mücadelesi başlatmıştı. Vatandaş paralel yapının bürokrasideki tutum ve davranışlarından bıkmış, Ülke zor bir sürece girmişti. Paralel yapıya yönelik yapılan bu operasyonlar hiçbir etki altında kalmadan devam ettirilmelidir. Hiç bir tehdide de aldırış etmeden bu operasyonların genişletilmesi, suçluların yargılanmak üzere mahkemelere sevk edilmeleri toplumda ve az da olsa kamu vicdanını rahatlatmıştır. Samanyolu Tv’nin ve Zaman gazetesinin başlatmış olduğu ülkeyi ele geçirme algısı, özellikle Cumhurbaşkanımıza Yönelik iftira ve kumpas operasyonları artık son bulmasını diliyoruz.

halkı tahrip ve tahrik edici yapılan haberlerin son bularak gerçek ve ciddi haber ilkesi gözetilmeli, Vatandaşı doğru bilgilendirerek haberler yapılmasını ümit ediyoruz. Seçim öncesinde Samanyolu TV inin başlatmış olduğu Osmanlı ocaklarına karşı yapılan iftira ve karalama kampanyalarını endişeyle seyretmekteydik. Ülkemizde kendi medeniyetimizi yaşamak için çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda sırf Erdoğan’ı seviyoruz diye Osmanlı ocaklarına karşı yıkıcı tahrik ve tahrip edici algı operasyonları başlatan zaman gazetesi ve Samanyolu TV’nin niyetleri apaçık ortadadır. Milletimizin oylarıyla seçilmiş bir Cumhurbaşkanımıza yönelik karalama kampanyaları, tutuklanmak istemeleri, devletimizin başına yapılmış büyük bir saldırıda suç ortaklığı, dış devletlerin istekleri üzerine bazı bilgi ve belgelerin servis edildiği, casusluk yapıldığı, milletin iradesi gasp edilmeye çalışıldığı, darbe teşebbüsü, artık ümit ediyoruz ki son bulacaktır. devletin içinde kaos yaratan, milleti birbirine düşüren, yüce kutsal dinimiz İslamiyet üzerinden insanları sömüren, ekonomik krize yol açan, PKK’ya lojistik destek verip daha sonra tahrik eden, milli birliğimize karşı kasteden, ülkenin kültürüne dinamik yerleştiren paralel yapıya karşı sürdürülen bu operasyonlar gönüllü üyemiz olan 2 milyona yakın vatandaşımız tarafından gayet memnuniyetle karşılanmıştır.

Ülkemizin durumu Raydan çıkmış bir tren gibiydi. Paralel yapıya karşı yapılan operasyonlarla tekrar ülkemiz rayına oturmuş oldu. Ülkenin geleceği, İstikrarı, güveni tekrar yeniden normalleşmiştir. Yargıya, adalete, hukukun üstünlüğüne yeniden bir güven kazandırılmıştır. Kararlılıkla bu operasyonların devam etmesi ve paralel yapının tüm kamu alanından temizlenmesi için özveriyle çalışılması gerekir. Milli güvenlik kurulunda kırmızı kitabı giren paralel yapı ile mücadelede sivil toplum örgütleri olarak bizde üzerimize düşen tüm fedakârlıkları yaptığımıza ve yapacağımıza inanıyoruz. Bundan çok kısa bir zaman önce Fuat avni gibi paralel yapının medyası olan zaman gazetesi ve Samanyolu TV Osmanlı Ocaklarını hedef gösterdiği  MHP, HDP, CHP yöneticileri tarafından iftiraya varan açıklamalar yapılmış,Osmanlı ocaklarına karşı yıkıcı kampanyalar ile gündem yaptırılmış siyasi partiler bu medyanın oyununa gelmişti.. Osmanlı medeniyetine hiç bir çıkar gözetmeden hizmet eden dava kardeşlerim hedef alınmıştı. Bu süreç kimin haklı kimin haksız olduğunu bir kez daha belirlemiş oldu. 10 yıllık Osmanlı ocakları ismi üzerinden çıkar amaçlı suç örgütlerini organize eden paralel yapı, Osmanlı ocaklarının ismine benzer isimlerde kurulan Stk’ları paralel yapı kurdurdu.. Hedef bu isim altında yanlış işler yapıp Osmanlı Ocaklarını itibarsız hale getirmekti. Bunların tamamının yargı önünde hesaplarının sorulduğu günü sabırsızlıkla beklemekteyiz.

Daha düne kadar sarayın paramiliterleri gibi iftira kampanyalarını ekranına başlık olarak atan Samanyolu TV ve Zaman gazetesinin iftira kampanyalarının fiyasko çıktığını görüyoruz. Paralel yapının Erdoğan düşmanlığı Osmanlı ocakları gibi halka mal olmuş STK’lara yansıdığını görüyoruz. Osman Ocaklarının ismi üzerinden toplumda hasret duyulan Osmanlı Medeniyetini durdurmaya çalışıldığı görülüyor. Polise, devlete güven olmalı insanların kaderleri paralel yapının elinden kurtarılmalıdır. Paralel polislerin hayatını kararttığı onca masum vatandaşın durumu kaygı vericidir. Osmanlı medeniyetinin Osmanlı topraklarında paralel yapı tarafından bu denli barbarca istenmemesi kurumumuz Osmanlı ocaklarını hayrete düşünmüştür. Osmanlı Ocakları gibi ülkeye mal olmuş STK’ları ele geçirmek isteyen paralel yapı şahsımı devirmek için her türlü yolu denemişside asla başarılı olamamıştır. Paralel yapının Osman Ocaklarına sızma planı deşifre edildi. “Gerekirse Gülene küfredin Erdoğan’a bağlılık mesajları verin”! Diyen paralel yapı her alanında karşısına dikilen Osmanlı Ocakları için kin ve nefret içeren haberleri kamuoyu tarafından bilinmektedir. Ülkemizde her alanda örümcek ağı gibi faaliyet gösteren bu suç örgütünün sendikalarda ki tespitleri ve tüm kamuda ilgiliyle deşifre edilmektedir. Osmanlı  Ocakları, Osmanlı medeniyetine hizmet etmektedir. Bu hizmeti engellemek isteyen lobi; MHP’yi CHP’yi HDP’yi Fuat avni’yi Osman ocaklarına karşı eş zamanlı iftira ve algı kampanyaları başlatmıştı. Olmadı! Hiçbiri tutmadı. Osmanlı Ocakları bu iftiralardan yüzünün akıyla çıktı. Daha çok büyüdü, kitlelere hatta kıta’lara ulaştı. Tarihin derin kirli sahneleri paralel yapı ile Osmanlı ocaklarının amansız mücadelesine tanık olmuş, kurumumuz tek başına bu mücadeleyi vermiştir. Gül yerine dikene su dökenlerde zalimdir. Gül kılığına bürünmüş mızrap’ın, Gerçeklerin ortaya çıkma alışkanlığı olduğunu da bilmelidir. Paralel yapıya yönelik merhamet yetimin hakkına tecavüzdür, mazlumun ezilmesine göz yunmaktır, İsrail’in ajanlarını beslemektir. Bu suç örgütüne karşı ülkemizi ve yönetenleri, vatandaşlarımızı temel hak ve hürriyetleri için son nefesimize kadar savunmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Öte yandan ülkesinin güçlü yarını düşünen “Başkanlık” sistemini arzular. Ülkesini seven Erdoğan’ı çıkarsız menfaatsiz beklentisi sever”.Dedi.

Bunları da sevebilirsiniz