Canpolat : ”TBMM’nin Yeni Dönemi Ülkemize Hayırlı Olsun”

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat yaptığı açıklamada, TBMM’nin yeni döneminin vatana millete hayırlı olmasını diledi.

Canpolat mesajında, ”Gazi meclisin yeni dönemi hayırlı olsun. TBMM, ilk kurulduğu günden bu yana çok zorlu süreçler atlattı. Farklı hükümetler, her partiden seçilmiş milletvekilleri, darbe girişimleri, muhtıralar ve darbeler. Bunlardan en önemlisi 15 Temmuz’da yaşandı. 15 Temmuz gecesi, meclisimizi bombalayan hain terörist fetöcüler emellerine ulaşamadı. Allah’a şükür meclisimizde tek bir vekilimizin bile burnu kanamadı. Yeni dönem meclisimiz hayırlı uğurlu olsun. Kavgaların, tartışmaların yaşanmadığı vatandaşlarımızın ve ülkemizin sorunlarının hızlı çözümlere kavuşturulduğu, vekillerimizin israftan kaçındığı, önergelerle sorunlar çözecek bir süreç diliyorum. Şimdiden seçim sürecinin de vatana millete hayırlı olmasını temenni ediyorum. Her dönem olduğu gibi bu dönem de Cumhur İttifakı’na ve Sayın Erdoğan’a desteğimiz tamdır.” ifadelerine yer verdi.

Kadir Canpolat, Yaşlılar Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı da unutmayarak açıklamasını şöyle sürdürdü : ”Aynı zamanda bu hafta yaşlılar haftası. Tüm yaşlı vatandaşlarımızın yaşlılar haftasını kutluyorum, yaşlılara en çok destek veren liderimiz Sayın Erdoğan’ın izinde olarak yaşlılara her zaman destek olacağımızı bildiriyorum. İmamlarımız ve din görevlilerimizin de Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı kutluyor, işlerinde kolaylıklar diliyorum. Bugün 1 Ekim Dünya Çocuk Günü. Dünya üzerindeki tüm çocuklarımızın bu özel ve anlamlı gününü kutluyorum. Çocuk gülerse dünya güzel. Herşey çocuklarla güzel” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz