Canpolat; “İstanbul’u Seven Herkes Oyunu Binali Yıldırım İçin Kullanacak”

İstanbul’da Güngören ilçesinde Osmanlı Ocakları Federasyonu ilçe Başkanlığının açılış töreninde konuşan Osmanlı Ocakları Federasyonu Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat: ”İstanbul’u seven herkesin oyu Binali Yıldırım’ın olacak” dedi.

Güngören’de halkın yoğun ilgi gösterdiği Osmanlı Ocakları Federasyonu’nun ilçe Başkanlığı açılış töreninde konuşma yapan Canpolat şunları kaydetti: “İstanbul sıradan bir şehir değildir. Sıradan olmayan bir şehir sıradan adaylara ajanlara teslim edilmez, edilemez. Bu kadim şehri Hz Fatih zillet yöneticiler için feth etmemiştir. Ecdadın izini süren akıl sahipleri bir düşünün, Zillet ittifakının adayı sözde İmamın oğlu, karakol basıp devletin görevli polislerine hakaret etmiş, yetinmemiş darp etmiştir. Adı yolsuzluklara karışmış, PKK’nın uzantısı hdp ile iç içe girmiş, sıradan bir adaydan ziyade ajan bir aday haline gelmiştir sözde imamın oğlu.
Tarafı açıkça Bayrağın ve Ezanın yanında olan akıl sahipleri, Şimdi bir tarafta bu ülkenin en zor günü olan 15 Temmuz gecesi milleti ve devleti için ölümü göze alıp, gece gündüz canla başla hizmet edip, büyük ustamızın yol arkadaşlığını, güvenini, dostluğunu kazanmış, kardeşim dediği ve razı olduğu, bu milletin tüm değerlerine özde sahip çıkıp “hizmet gönül işidir” anlayışıyla milletinin her an hizmetinde olan Reisimizin Ak parti genel başkanlığını emanet ettiği ve razı olduğu, Milletvekillerimizin Meclis Başkanlığını emanet ettiği ve razı olduğu, tüm kabinenin Başbakanlığı emanet ettiği yine razı olduğu Sn Binali yıldırım’a Bizlerde seçmen olarak İstanbul’u teslim edeceğiz ve yapacağı o muhteşem projelerden ötürü razı olacağımız bir adaydır. Bu Osmanlı şehri Osmanlı torununa emanet edilmeli, iş ehline teslim edilmelidir.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz