Canpolat: İçimizdeki hainlerden çok mustaribiz

Bu ülkenin ekmeğini yiyen bu ülkenin imkanlarını kullanan bir güruh var ki, onların ihanetinden çok mustaribiz…

Erzrum’da TSK’nın Afrin operasiyonu’na destek için yürüyüş düzenleyeceğini açıklayan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Külliye Haber muhabirini ağırladı.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat konuşmasından öne çıkan başlıklar;.

Toprak bütünlüğünü bozmaya yemin etmişler

Türkiye düşmanlarıyla Mücadelemiz devam edecek, bir taraftan FETÖ, bir taraftan AK PARTİ içindeki AKPLİLER, diğer taraftan milli duruşunu bozmayan Devlet Bahçeli düşmanları, diğer taraftan PKK ve HDP hep birlikte toplanmış bu ülkenin istikrarını , toprak bütünlüğünü bozmaya yemin etmişler.Bunlar Milli İradeyi hedef alıp bizleri yıldıracaklarını düşündüler,Biz buradayız ve hep burada olacağız.Allah herkese doğru yolu nasip etmiyor, biz bu ateşten gömleği giyerken hangi yolda olduğumuzun bilincindeydik.

KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN ‘OSMANLI’ AÇIKLAMASINA YANIT

Kılıçdaroğlu ‘Osmanlı hiçbir şey üretmemiş’ demiş. Bu bir iftiradır,yalancılıktır en iyi ihtimalde bile cehalettir.Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi acaba Tophane isminin nereden geldiğini biliyor mu? Buradan kurulan dökümhanelerde devrin en gelişmiş topları üretiliyordu. Fatih Sultan Mehmet Han bizzat kendisi top tasarlayan ve inşa ettiren bir savunma sanayii dehasıydı. 18. yüzyılda yeni bir atakla İstanbul ve çevresinde pek çok modern silah fabrikası kurulmuştur. MKE 1950’de bu isimle faaliyete geçmiştir. Ondan önceki ismi Askeri Fabrikalar Umum Müdürlüğü. Osmanlı’daki son ismi İmalatı Harbiyei Umumiye Müdürlüğü. Üstelik bu kurum en büyük atağını CHP döneminde değil, Demokrat Parti döneminde yaşamıştır.

80 ŞEHİT AİLESİNİ UMRE’YE GÖNDERDİK

Yaptığı çalışmalarıyla sadece günü değil, Türk Milleti’nin varlığı ve başarısı için yarınları da düşünen Osmanlı Kültürü’nün en öncelikli temsilcisi Osmanlı Ocakları, milli hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek 80 şehit yakınını Dua ve Tekbirlerle Umreye yolladı.Zeytin Dalı Harekatı‘na katılan askerler için de dua edildi.

Bu işler genelgeyle olmaz, bu işler gönülle olur

Cumartesi günü İstanbul’da Recep Tayyip Erdoğan ve 2071 Vizyonu konferansını düzenledik ve değerli AB ve Eski Devlet Bakanı Egemen BAĞIŞ, STK temsilcileri, şehit aileleri ve basın mensuplarını ağırladık.Davutoğlunun hakkımızda çıkarttığı genelgeyi merak eden basın mensupları Bakanımıza onu sordular, Egemen bey de isabetli bu cevabı vererek konuya son noktayı koydu:

“Şimdi benim ne düşündüğüm bu fotoğrafta belli, Osmanlı Ocakları tabelasının altında oturmuşum saatlerdir size dil döküyorum. Eğer ben Osmanlı Ocakakları’nın bu ülkeye yararlı faydalı bir kurum olduğuna inanmasam buraya gelmezdim. Kadir kardeşimin ve onun dava arkadaşlarının, yol arkadaşlarının bu ülke için kendi canlarını verecek kadar gözlerinin kara olduğuna emin olmasam yine burada olmazdım.
Bu işler genelgeyle olmaz, bu işler gönülle olur.
Genelge yayınlayanlar bugün nerede, Osmanlı Ocakları nerede ona bakmak lazım.”

Bunları da sevebilirsiniz