Bilecik Osmaneli İlçe Başkanlığına Atama Yapıldı

Osmanlı Ocakları, Bilecik Osmaneli ilçe başkanlığına atama yapıldı.

Yapılan açıklamaya göre; Bilecik Osmaneli ilce başkanlığına Mikail Merdoğlu oldu. Genel merkezde gerçekleştirilen atama törenine Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat’ta katıldı.  

Mülakatları bizzat gerçekleştiren Canpolat, yeni görevinde ilce başkanına başarılar dileyerek, “birlik ve Beraberliğe ihtiyaç duyulan bu günlerde kimseyi ayrıştırmadan Türk, Kürt, Alevi, Sünni ayrımı yapmadan her kesimi her vatandaşı aynı çatı altında birlik ve beraberlik içerisinde yaşaması için çalışmalar yaparak kardeşliğimizi pekiştirecek toplantılar gerçekleştirip ülkemize ve irademize sahip çıkmaktan mutluyuz. Bu davada bizlere destek veren vatan sever kardeşlerimiz de bizlerle bu yolda yürümek için yanımızda olmuş ve milletimize hizmet için yanımızda yer alan kardeşimiz Mikail Merdoğlu Bilecik Osmaneli İlce başkanlığına milletimiz ve davamızdaki mücadele için atadık” dedi.

Görev Belgesini Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat‘tan alan, Mikail Merdoğlu ”Rabbim bu görevi bize tebliğ eden genel başkanımız Kadir Canpolat’a ve bütün Osmanlı Ocakları ailesine karşı bizleri mahcup etmesin. Bu kutlu davanın bir neferi olmaktan şeref duyuyorum. Bu şerefi taşıyabildiğim en üst noktaya kadar taşıyacağım. Tek millet, tek devlet, tek bayrak uğruna çalışacağız. Rabbim davamızı daim kılsın” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz