Anlamlı Günde Hatay’da Anlamlı Açılış

Osmanlı Ocakları 62. Şubesini 28 Şubat’ta Hatay’da törenle açtı.Osmanlı Ocakları bütün Türkiye’de ve Yurt dışında hızlı bir şekilde Örgütlenme çalışmalarını hızlandırdı. Osmanlı Ocakları 62. Şubesini 28 Şubat’ta Hatay’da düzenlenen törenle açıldı.

Osmanlı Ocakları Hatay İl Bestami Çelebi, Osmanlı Ocaklarının amacının Osmanlı Medeniyetini, Kültürünü, yaşamak ve yaşatmak gençlerimize sözde değil özde sahip çıkan Osmanlı Torunları olduğunu: ifade etti

Açılışta konuşma yapan Osmanlı Ocakları Genel Başkanı A.Kadir Canpolat;” Bu gün 28 Şubat’ın üzerinden tam 18 yıl geçti. O gün doğan çocuklar tam 18 yaşında bugün. Katsayı engeline takılıp eğitimi yarıda kalan ağabeylerinin, başörtüsü taktıkları için üniversite hakkı gasledilen ablalarının yaşında 28 Şubat çocukları. 1000 yıl sürecek denilen karanlık darbenin arkasındaki sis perdesinin arkasındaki karanlık güçler bugünlerde Paralel Yapı olarak karşımıza çıkıyor. Bizler Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Dünya görüşüne sıkı sıkıya bağlı, Osmanlı Ahlakını, Osmanlı hoşgörüsünü, Osmanlı imanını neslimize yeniden kazandırmak. Hatay’ın birkaç ilçesi haricinde ilçe teşkilat başkan ve yöneticilerini de belirledik. Binlerce Osmanlı sevdalısı da destek vermeye devam ediyor. İnşallah en kısa zamanda tüm ilçe, belde ve köylerinde en büyük ve en güçlü sivil toplum kuruluşu olacağız.”dedi.

Ayrıca Osmanlı Ocakları Genel Başkanı A.Kadir Canpolat konuşmasında Başkanlık Sitemine değinerek Osmanlı Ocakları olarak  Başkanlık Sistemini desteklediklerini dile getirdi.

Yapılan konuşmaların ardından; Kurdele kesildi.

DSC06814

 

Anlamlı Günde Anlamlı Açılış Anlamlı Günde Anlamlı Açılış1 Anlamlı Günde Anlamlı Açılış2 Anlamlı Günde Anlamlı Açılış3 Anlamlı Günde Anlamlı Açılış5 Anlamlı Günde Anlamlı Açılış6

Bunları da sevebilirsiniz