Ak parti Genel Başkan yardımcısı Doç.Dr Selçuk ÖZDAĞ’A ziyaret.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’tan Ak parti Genel Merkezine ziyaret.
Ak parti Genel Başkan yardımcısı, Manisa Ak Parti MilletvekiliDoç. Dr Selçuk Özdağ’a Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir canpolat tarafından ziyaret gerçekleşti. Canpolat; Ak parti halkla ilişkiler başkanlığı, Ak parti Genel Başkan yardımcılığı görevine yeni seçilen Özdağ’ı tebrik etti.
12004887_894349360612877_5063661904453944140_n12039585_894349343946212_5413380204413668117_n
Canpolat; Hayırlı olsun dileklerinde bulunduktan sonra Özdağ ile yanında ki heyeti ile birlikte sohbet etti.
Bu milletin kültürüyle şerh olmuş Osmanlı Medeniyetine hizmet eden siyasi partilere Osmanlı Ocakları olarak, Osmanlı Medeniyetine katkı sağlamak için destek vereceklerini kaydetti. Canpolat sözlerine şöyle devam etti; ‘’Bu milletin kültürünün özü Osmanlı kültürüdür bunu STK ve Siyasi partilerle yaşayıp yaşata biliriz. Osmanlı Medeniyetini yaşamak ve yaşatmak amaçlı kurulan Osmanlı Ocaklarını son günlerde hedef alan siyasi ve medya mensuplarının asıl hedefi Osmanlı Medeniyetidir’’ dedi. Ak parti genel başkan yardımcısı Doç. Dr Selçuk Özdağ ise Osmanlı Ocaklarının Osmanlı Medeniyeti sağladığı katkıyı yakından takip ettiğini başarılı Osmanlı Ocaklarının artık meyve verdiğini bu anlamda taşlandığını dile getirerek Canpolat’ı ve dava arkadaşlarını tebrik edip  ”Mücadeleye devam” diyerek,
Ülke istikrar ve güveninin devam etmesi için siyasi partilerin ve STK ların üzerine düşen sorumluluklarının olduğu dile getirdi.

Osmanlı Medeniyetine hizmet etmenin hedeflerinde olduğunu kaydeden Canpolat; Ülke istikrar ve güveninin tek başına iktidar ile mümkün olacağına bununda ülkeye mal olmuş siyasi partiler tarafından olabileceğini belirtti.

Ocak kültürüne yakın ola Özdağ, Osmanlı Ocakları Manisa İl Başkanlığının açılış töreninde Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat ile birlikte yapmıştı.
Doç.Dr. Selçuk’ Özdağ’a Osmanlı Ocakları teşkilatları
tarafından ayrı bir önem verildiği biliniyor.

AK Parti Genel Başkan yardımcısı Doç.Dr. Selçuk Ocak kültürüne yakın ola Özdağ, Osmanlı Ocakları Manisa İl Başkanlığının açılış töreninde Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat ile birlikte yapmıştı.
Doç.Dr. Selçuk’ Özdağ’a Osmanlı Ocakları teşkilatları
tarafından ayrı bir önem verildiği biliniyor.
Özdağ’ın Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat ‘a yakın ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz