ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜN ARKASINDA ABD ÇIKTI!

Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat CHP’nin gerçekleştirdiği adalet yürüyüşünün arka planını açıkladı.

Canpolat ,“ Adalet yürüyüşü’ nün baş mimarı Kılıçdaroğlu, ABD’nin Türkiye üzerinde baskısını artırmak için önce Cumhurbaşkanlığı korumaları, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ve ardından Eski Bakanımız Zafer Çağlayan için çıkardığı ceza ve tutuklama kararlarına zemin hazırlamak için yapıldığını düşünüyorum . “dedi.

Canpolat; “ CIA , 15 Temmuz gecesi yapmak istediği darbe girişimini bu kez kendi hukuku ile yla devam ettirildiğini iddia ederek, şunları kaydetti:
15 TEMMUZ’DA YAPAMADIKLARINI ŞİMDİ YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR…

‘’Sözde Adalet yürüyüşüne yandaşlarını davet eden Kılıçdaroğlu’nun yol arkadaşları yine terör örgütleri idi. Bu yürüyüşte PKK-FETÖ ve Gezi provokatörleri CHP’yle kol kola girdi. Görünen büyük resim bu. Anlaşılan küresel güçler, CHP liderine Türkiye’yi karıştırmak için yeni bir 15 Temmuz oluşturma yönünde misyon yüklemişler ki ; FETÖ ile gerçekleştirilemeyen işgal girişimini, şimdi FETÖ’nün Kılıçdaroğlu ile ele geçirdiği CHP ile devam ettirmek istiyorlar . Baş aktör tabi ki Kılıçdaroğlu.
Zira adalet sokaklarda değil, Bir başka devletin yargıçlarında değil, kendi milletimiz adına karar veren yüce Türk mahkemelerinde ve milleti temsil eden Meclis’te aranır.

CHP’Lİ VEKİL ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NÜN ASIL AMACINI AĞZINDAN KAÇIRDI

Güven Park’tan İstanbul’a elinde ‘ADALET’ pankartı ile yürüme eylemi yapan Kılıçdaroğlu’nun asıl amacının ‘adalet’ aramak değil ‘hükümeti’ yıkmak olduğunu bizzati CHP’li vekil Tur Yıldız Halk tv’de canlı yayında itiraf etmişti. Halk Tv’de canlı yayına katılan CHP Manisa Vekili Tur Yıldız Biçer , adalet yürüyüşün asıl amacını açıklarken “Sokaklarda ve dağlarda adalet arıyoruz.”demişti.

Bu açıklama ile CHP ‘li vekil adalet yürüyüşlünün asıl amacını açıklamıştır. CHP artık Atatürk’ün kurduğu yerli ve milli bir partiden ziyade , neredeyse ABD’nin içini boşalttığı, ajanların cirit attığı bir parti haline gelmiştir. Bu durum başta Osmanlı Ocakları gibi yerli ve milli olan tüm siyasi partileri ve STK’ları derinden üzmektedir. Biliniz ki,bizimde teşkilatlarımızda CHP’ye gönül vermiş neferler var. Bu durum dan endişe ediyor ve tepki göstermek için bize sözlü ve yazılı taleplerde bulunuyorlar. CHP tabanı’nın CHP’li yöneticilerin ABD sözcülüğü yapmasından son derece rahatsız olduklarını görüyorum.

ABD FETÖYÜ AKLAMAYA ÇALIŞIYOR!

ABD mahkemelerinden eski Bakanımız hakkında çıkarılan tutuklama kararının tesadüf olmadığını Kılıçdaroğlu’nun adalet yürüyüşünden anlıyoruz. Hakkında tutuklama kararı olan FETÖ’yü ABD’de CAI ajanları korurken, Türkiye’ye yönelik yapılan bu girişimlerin fetö’yü aklamak ve ilerde ülkemiz aleyhine kullanmak için yapıldığını düşünüyorum.

 

ERDOĞAN VE BAHÇELİ GÖREVİNİ YAPTI

 

Erdoğan, Türkiye’yi terör örgütlerinden özellikle (fetö ve pkk ‘dan ) temizlemek için amansız mücadeleler verdi. Kurduğu partisinin başına geçerek memleketi başka bir tehlikeden yine kurtarmış olduğunu görüyoruz. Bu gün Genel Başkanlığını Kılıçdaroğlu’nun yürüttüğü CHP, Ülkemiz için ne kadar tehlikeli bir yolda ise, Ak partide fetö’den aranmasaydı daha fazla tehlikeli bir yolda olacaktı. Böylece Erdoğan’ın milletin adamı olduğu bir kez daha anlaşıldı. Diğer taraftan MHP lideri Bahçeli , Meral Akşener gibi Fetö’nün son şansı olduğu iddia edilen siyasileri, MHP bünyesinden arındırarak ülkemizi bekleyen olası kaos ortamlarından kurtararak Devlet adamı olduğunu gösterdi.

Bu arada Kılıçdaroğlu’nun Genel Başkanı olduğu basiretsiz CHP’li yöneticiler yüzünden, ülkemizi derinden etkileyecek tehditler ve sorunlar beklediği görülmektedir. Kılıçdaroğlu’nun hal ve hareketleri tutum ve davranışları Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı gibi değil, Pentagon sözcüsü gibi davranması milletimizi endişeye sürüklemektedir.
Kılıçdaroğlu Sözde adalet yürüyüşü yaparken o günlerde Başbakan Yıldırım haklı olarak Kılıçdaroğlu’na çağrıda bulunup, yürüyüşü bitirmesi hususunda uyarmıştı. Sorunların çözümünün meclis olduğunu anımsatan Başbakan’ı dinleyip yürüyüşü sonlandırmasını bekledik. Görünen o ki; kendi başbakanını değil, yabancı devlet başkanının talimatı ile hareket ederek, milletimize haksızlık etmektedir.
Kılıçdaroğlu’nun , nerden aldığı bilinmeyen ültimatomla Ak Parti’yi , Erdoğan’ı. Bahçeli’yi ve Türkiye’yi güçsüzleştirmeyi ve bu milli değerlerin elini zayıflatmaya çalıştığı görülüyor.
Diğer yandan Ortadoğu’da Katar üzerinden Türkiye’yi dizayn etmeye çalışan güçler, içerde de yerli figürler eliyle hamle başlattı. Bunun adına; ‘’ateş çemberiyle kuşatılmışlık’’ denir. İslam’ın son kalesi Türkiye bu badireyi de atlatıp, barış ve kardeşlik dini olan İslam’a, yüce milletimize ve ülkemize karşı yapılan bu saldırılar birliğimizle, beraberliğimizle Çanakkale mücadelesi verircesine bertaraf edileceğinden milletimiz emin olmalı ve ülkemiz üzerinde oynanan kirli oyunlar el birliğiyle bozulmalıdır.’’

Bunları da sevebilirsiniz