ABD Osmanlı Ocakları Ülke Sorumlusu Musaf Kızılkaya’dan Başkan Erdoğan’a Destek

Dünya genelinde teşkilat yapısına sahip olan Osmanlı Ocakları’nın ABD sorumlusu Musaf Kızılkaya Başkan Erdoğan’ın ABD ziyaretine katilim sağladı.

Türk Amerikan Yönlendirme Komitesi ve Yurt Dişi Türk ve akraba topluluklar başkanlığının düzenlediği programa katilim sağlayan ABD Osmanlı Ocakları ülke sorumlusu Musaf Kızılkaya şunları kaydetti: “ Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Erdoğan’ı her koşulda ve her yerde desteklemek bizim birinci vazifemizdir ve Erdoğan’ı desteklemek sadece Türkiyeyi desteklemek değil bütün mazlumları adalet temeline dayanan yeni bir dünyayı desteklemektir. ABD’de bir kez daha görüyor ki ümmetin lideri her yerde coşkuyla ve saygıyla karşılanıyor. Bizler de ABD’de ABD yasalarının uygun gördüğü hukuki çerçevede ve inanç özgürlüğü temelinde ümmetin ve milletin birliği için canla başla çalışıyoruz. Bugün bu salonda görüyoruz ki Erdoğan sevgisi artık dünya’ya taşmıştır. Ümmet ona Emirul Müminin diyerek bizden daha çok sahip çıkıyor.

Bizler ne Ak Parti’den nede Erdoğan’dan asla vazgeçmeyeceğiz ve Başkanımızı dünyanın her yerinde ülkemizde olduğu gibi destekliyoruz, destekleyeceğiz”dedi.

Fetö ihanet çetesinin yürüttüğü Türkiye ve Erdoğan karşıtı propagandalar hareket alanımızı daraltsa da özellikle yerel yönetimlerle ikili ilişkilerimizde bu fetönün gerçek yüzünü anlatıyoruz.

Bizler her fırsatta bu ihanet sebebinin maskesini düşürmek için ant içmişiz ve sayın Erdoğan’a söz vermişiz diyen Kızılkaya sözlerini ; Fetö ihanet şebekesinin iyi niyetli insanları kandırarak aldıkları himmet adi altında alınan paraların geri alınması için ABD makamlarında hukuki sureci başlatacaklarını aktardı.

Bunları da sevebilirsiniz