ABD OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI KIZILKAYA,ABD’DE DAVUTOĞLU’NU KARŞILADI.

ABD OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI KIZILKAYA,ABD’DE DAVUTOĞLU’NU KARŞILADI.
Yurt Genelinde teşkilatlanan Osmanlı Ocakları artık Dünya genelinde teşkilatlanıyor..image1 (1)
Başta ABD Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı gibi dünyanın hemen her ülkesinde Osmanlı Ocakları ülke Genel Başkanlığı atamaları yapılıyor.  ABD Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Mushaf Kızılkaya,  Geçtiğimiz günlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun düzenlediği ABD ziyaretinde Davutoğlu’na resepsiyon davetine katılan Mushaf kızılkaya Osmanlı medeniyetinin yurdumuzda olduğu gibi dünya genelinde de her yerde hakkıyla temsil edilmesi için var gücümüzle çalışıp gayret gösterdiklerini dile getirdi. Osmanlı Ocakları kurucu Genel Başkanı  Kadir canpolat başkanımızın yaktığı meşale ateşini dünyanın her yerinde aynı samimiyetle temsil edildiğini, Osmanlı Ocaklarının bacalarının tüttürmeye çalışıyoruz dedi.

Din, renk, ırk, ayrımcılığı yapmayan kurumumuz tüm dünya ülkelerindeki yaşayan toplumu kucaklayarak dünyaya yeniden örnek bir sivil toplum örgüttü olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Önümüzdeki seçimlerde Osmanlı medeniyetine sahip çıkıp bu medeniyeti özde yaşamak isteyen ülkemizde bir parti olduğunu tespit ettik. Tespit ettiğimiz bu partiye oy kullanacağız. Ülkemizin istikrar ve güveni için tek başına bir iktidar, Ülke ve Bölge açısından önem arz ediyor. Bu yüzden tek başına iktidar olabilecek bir partiye, sandıkta oylarımızı kullanacağız. Bu parti Ak partidir.

PARALEL YAPI BURADA DA BİZLERİ HUZURSUZ EDİYOR.
ABD Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Mushaf Kızılkaya şöyle devam etti Bilindiği gibi Osmanlı Ocakları paralel yapıya karşı tepki gösteren tek STK dır. 17 ve 25 Aralıktan hemen sonra zaman gazetesi ve Samanyolu TV önüne siyah çelenk bırakıp Basın açıklaması yapan Genel Başkanımız Kadir Canpolat’tır. Bu yüzden paralel yapının hedefinde olan Osmanlı Ocakları sürekli iftira ve karalama kampanyalarıyla engellenmek isteniyor. Halkın bağrından çıkmış bir oluşumun, Seçilmiş Cumhurbaşkanını sevmesi kadar doğal ne olabilir? Erdoğan’ı seviyoruz diye Erdoğan’ın Osmanlı Ocakları kurduğunu söyleyerek, Halkın Erdoğan’a sevgisine ve desteğine gölge düşürülmeye çalışılıyor.
ERDOĞAN’I SEVEN HALKIZ
Erdoğan bu milletin maddi ve manevi değerlerine sahip çıkan bağımsız bir liderdir. Ülkemizde ve bölgede güven ve istikrarı sağlamış yaklaşık bir asır beklediğimiz büyük bir liderdir. Onu kimseye hiç kimseye yedirtmeyeceğiz. Canımız pahasına Devletimize ve onun Başkanına sahip çıkacağız. Yeniden dünya genelinde bizi kıymetli kılan ülkemizin itibarını yeniden Kazan vatan evlatlarına yönelik vatanını seven herkes saygılı olmak zorundadır.. ERDOĞANIN MESAİ ARKADAŞLARINI DA SEVİYORUZ Başta Başbakanımız Ahmet Davutoğlu,Selçuk Özdağ, Binali yıldırım, İsmet yılmaz, yiğit Bulut, Şaban Dişli, Ali özkaya, Tuğrul Türkeş gibi kendilerini davaya adamış Osmanlı torunlarının Erdoğan’a karşı derin sevgi ve saygılarından dolayı Başta Genel Başkanımız Kadir Canpolat olmak üzere tüm teşkilatımızda kendilerine karşı sevgi, Saygı ve muhabbet beslemektedirler. Erdoğan gibi kendilerini sevdire bilen Osmanlı medeniyetine özde sahip çıkan siyasetçilere karşı ilgisiz kalamıyoruz. Keşke diğer siyasetçilerde bizlere kendilerini sevdire bilseler, MHP lideri alalen iftira ve hakaret ediyor. CHP olmadık senaryolar üreterek teşkilatımızın Erdoğan’a namusumuzdur sloganından rahatsızlığını dile getiriyor, HDP tabelalarının kimlerin indirdiğini bildiği halde Osmanlı Ocakları diyerek bizleri kendilerinden ne derece uzaklaştırdıkları görülüyor, mesele Erdoğan’ı sevmek Biz gülü sevdik dikeni nede katlanıyoruz.
Şimdi birlik zamanı tek başına iktidar zamanı.dedi.

Bunları da sevebilirsiniz