A.Kadir Canpolat, Şaban Dişli’yi ziyaret etti.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı A.Kadir Canpolat, Ekonomiden Sorumlu Başbakan Baş Danışmanı Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’yi TBMM’deki makamında ziyaret etti.

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Baş Danışmanı Şaban Dişli A.Kadir Canpolat ile uzun süre sohbet etti ve fikir alışverişinde bulundular. Sohbet esnasında sitemini açıklayan A.Kadir Canpolat yaptığı açıklamada şunları söyledi.
Canpolat; “Bizler Osmanlı Ocakları olarak Osmanlı Medeniyetini, Kültürünü, Ahlaki yapısını ve terbiyesini savunmakla beraber daha fazla Osmanlı Medeniyetine katkı sağlaya bilmek için, yer yer devlet büyüklerimiz ve siyasi parti liderlerimizle bir araya geliyoruz. Osmanlı Medeniyeti için fikir alış verişinde bulunuyoruz. Osmanlı Ocakları olarak paralel yapıyla mücadelemizde kararlıyız. Bizi taklit ederek çeşitli benzer isimler altında kurumumuz Osmanlı Ocakları’nı engellemeye çalışan bir PARALEL Yapı var. Bu yapılarında niyetleri taklit değil, Osmanlı Medeniyeti olmalıdır. Osmanlı Medeniyeti için bir ocak hizmet vermektedir bu ocakta Osmanlı Ocaklarıdır. Kurumumuzu yıpratılmaya çalışanlar, bizi ve teşkilatlarımızı daha çok kamçılamış ve tepkimizi yaptığımız eylemlerle Osmanlı Medeniyeti ve Kültürüyle cevap bulmuştur.

Ayrıca Bazı siyasi yöneticilerin Osmanlı Ocakları hakkındaki açıklamaları bizleri üzmüştür, Ancak bizim için açıklamaların üzücü olmasından ziyade, Sayın Cumhurbaşkanımız R.Tayyip Erdoğan’ının düşüncesidir ”dedi.

Daha sonra söz alan Şaban Dişli şunları açıkladı;“Osmanlı Ocakları’nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve ülkemiz de kriz havası yaratmaya çalışan PARALEL Yapı’yla mücadele eden, Devletimizin ve Hükümet’imizin arkasında olduğunu bildiğimiz Osmanlı Ocaklarına biz de Osmanlı Medeniyeti için her zaman destekledik ve desteklemeye de devam edeceğiz.” dedi.

Daha sonra Osmanlı Ocakları Genel Başkanı A.Kadir Canpolat Şaban Dişli’ye teşekkür ederek TBMM’sinden ayrıldı

A.Kadir Canpolat, Şaban Dişli’yi Ziyaret etti.

Bunları da sevebilirsiniz