CANPOLAT’TAN ÇARPICI İDDİA!

OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI KADİR CANPOLAT’DAN REFERANDUMLA İLGİLİ ÇARPICI TAHMİN

Referanduma sayılı günler kala anayasa değişikliğine ilişkin son tahmin Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’ dan geldi.

Canpolat, yaptığı basın açıklamasında, Başkanlık sistemini öngören anayasa değişikliği ile ilgili olarak yüzdelik dilimin 58’inin “EVET” diyeceğini ifade etmesi dikkat çekerken 16 Nisan Referandumunun sıradan bir seçim olmadığını katılım oranının da yüksek olmasını beklediğinin altını çizdi.
” ÜLKEMİZİN İSTİKRARI İÇİN EVET”
“ 16 Nisan Referandumu ülkemizin geleceğini ilgilendiren bir Referandumdur.HAYIR diyenler ülkemizin bağımsızlığı için sandık başına giderken, EVET oyu kullananların ise ülkemizin istikrarını, güvenini yükseltmek için sandık başında yerini alacağına eminim. 200 yıldır bağımsızlığını kaybetmiş bir Milletin yeniden bağımsızlığını kazanmak için EVET oyu kullanacağına hiç şüphem yok. Bu yüzden seçmenin sandıkta güçlü bir EVET oyu vereceğine gönülden inanıyorum.

“EVET ÇIKACAK, ADIM GİBİ EMİNİM”

Erdoğan’ a güvenin ve sevginin yüzde 58 lerde olduğunu söyleyen Canpolat,’’ Bunda 15 Temmuzun etkisinin de büyük olduğunu vurgulayarak aynı zamanda Ülkemizin yeni, dinamik, güçlü bir yönetim sistemi ile yeni dünya düzeninde global bir şekilde yerini alması gerekir. Milletimiz de artık bu bilinçte bu sebeple sandıktan çok yüksek oranda EVET çıkacağı kanaatindeyim’’ açıklamalarında bulundu.

Canpolat, sadece EVET tarafından olduğunu açıklayan partilerden değil hemen her partiden anayasa değişikliğine destek geleceğine inanarak CHP tabanından da güçlü bir evet oyu beklediklerini belirtti.

Bunları da sevebilirsiniz