Uluslararası Ulusal Osmanlı Ocakları Genel Merkezi kuruldu.

Uluslararası Ulusal Osmanlı Ocakları Genel Merkezi kuruldu.

Osmanlı Ocakları dünya geneli de teşkilatlanmak için uluslararası kamu düzeninde yer alıyor.  Ulusal Osmanlı Ocakları Genel Merkezini resme kuruldu.12665850_955152541199225_1763654891_n (1)  Böylece Dünya genelindeki ülke Osmanlı Ocakları Genel Başkanlıklarını idari ve yönetim hedefleniyor. Ülke Genel Başkan’larından oluşacak Ulusal Osmanlı Ocakları Genel Merkezi yöneticilerinin arasında Türkiye Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığının da olması dikkat çekti. Kurucu Genel Başkan Kadir Canpolat’ın Ulusal Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı görevine karar defterinde karara bağlanmasıyla, Yerine Türkiye’den sorumlu Osmanlı Ocakları Genel Başkanı ataması bekleniyor. Buna göre Türkiye’den sorumlu Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığına kimin atacağı ise merak konusu. Şuan  Ulusal Osmanlı Ocakları Genel Merkezi yönetiminde görev alan ülke genel başkanlıkları buna göre;
-ABD Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
-ALMANYA Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
-KKTC Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
-ARABİSTAN Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
-MISIR Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
– FIRANSA Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
-İTALYA Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
– BELÇİKA Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
-AZERBAYCAN Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
-KAZAKİSTAN Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
-TÜRKMENİSTAN Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı
-BOSNAHERSEK Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı ve diğer Osmanlı Coğrafyasında bulunan tüm ülke Osmanlı ocakları genel başkanlıkları yönetimde yer aldı.
Dünya barışına katkı sağlayacak olan bu büyük proje Ülkemize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini ümit ediyoruz.hayırlı olsun.

Bunları da sevebilirsiniz