”Silahlanma çağrısı” yapanların Osmanlı Ocakları ile ilişkisi yoktur! Olamaz…

Osmanlı Ocaklarının ismini taklit ederek faaliyet gösteren
fetöcü provokatörlere DİKKAT!Daha önce Osmanlı ocakları kurucu genel başkanımız kadir Canpolat’ı makamında ziyaret edip yanında (şu an) fetöden tutuklu eski 18 mart Çanakkale rektörü Sedat Laçiner ile lehe çalışmalar yapması için baskı yapan Emin Canpolat provakatörlüğe devam etmekte, Osmanlı Ocakları ismi ile sosyal medya üzerinden Osmanlı ocakları teşkilatları adına ”SİLAHLANIN” çağrısında bulundu. Bu durumu fırsat bilen oda tv ve Sol haber konuyu haber yaptı:http://haber.sol.org.tr/toplum/sosyal-medyada-erdogan-icin-silahlanin-cagrisi-173014
oda tv: http://odatv.com/nedir-bu-ak-milisler-2010161200.html

daha önce hakkında fetö örgütü üyeliği ile hakkında soruşturma başlatılan Emin canpolat hakkında aynı soruşturma dosya numarasına bu çağrısı da bildirildi. Savcılık sor.no: 2016/119839..

Osmanlı Ocakları Türkiye Genel Başkanı İsmail Çoşkun yaptığı açıklamada ”15 Temmuz gecesinde dahi kimse eline  silah alarak sokaklara inmedi. kaldı ki bu gün neden böyle bir şey yapılsın’.’ dedi:
Çoşkun açıklamasına şöyle devam etti: ” Devletimizin kolluk güçleri her zamanki gibi asayişi ve düzeni en iyi seviyede idare etmektedir. Osmanlı ocakları ismin üzerinden böyle bir açıklama kabul etmiyoruz. Şahıs provakatördür Görevli savcılar Osmanlı ocaklarının ismini kullanarak istismar eden ve Sayın Cumhurbaşkanımızla daha önceleri  resimleri olan ve bu resimleri dahi istismar ederek paralel yapıya hizmet eden bu provakatör hakkında işlemler başlatılmalıdır. Yargının Osmanlı ocakları isimini kötüye kullanan bu ve benzer art niyetli şahıslar hakkında  gerekeli işlemleri başlatmasını bekliyoruz. dedi.
img_0630 emincanpolat_uyari_timeline_facebook

Bunları da sevebilirsiniz