Şehit Muhsin Yazıcıoğlu Başkan İçin Büyük Buluşma

Osmanlı Ocakları Federasyonu Genel Başkanı Kadir Canpolat Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun sene-i devriyesi çin düzenleyecekleri anma programına BBP’lileri davet etti.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin de davet edildiği anma programına Etimesgut BBP ilçe Başkanlığı ve Belediye Başkan adayları da davet edildi. BBP ve Osmanlı Ocakları Federasyonu tarafından yapılması planlanan anma programı için yemekte bir araya gelindi.

Yemeğe Osmanlı Ocakları Federasyonu Genel Başkanı Kadir Canpolat, BBP Etimesgut İlçe Başkanı Kamuran Yılmaztürk, BBP Etimesgut Belediye Başkan Adayı Orhan Bozkurt, Etimesgut Belediye Meclis Adayları, Volkan Göktaş, Abdulkadir Pehlivan ve Osmanlı Ocakları Federasyonu Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Ayşe Gürkan katılım sağladı.

Tanışma yemeğinde konuşan BBP Adayı Orhan Bozkurt, seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi.

Osmanlı Ocakları Federasyonu Genel Başkanı Kadir Canpolat da aday Bozkurt’a çalışmalarında başarılar dileyerek, 25 Mart 2019 Pazartesi günü Etimesgut’ta düzenleyecekleri BBP’in Kurucu Genel Başkanı Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nu anma toplantısına davet etti.

Toplantıda BBP Rahmetli Şehit Genel Başkanının halkın gönlünde taht kurmuş halk tarafından çok sevilen bir lider olduğunu ve halkımızın ahde vefa göstererek Sayın Yazıcıoğlu’nu anma toplantısına toplumun herkesiminden katılım bekleneceğinin altı çizildi.

Bunları da sevebilirsiniz