Şaban Dişli’ye fetö suçlaması yapanlar kripto fetöcülerdir!

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat “Ak parti Milletvekili, Cumhurbaşkanının karakutusu olarak adlandırılan Şaban Dişli için Kriptocular fetö suçlaması yaparak manipülasyon yapıyor” dedi.

Canpolat sözlerine şöyle devam etti; “ 15 Temmuz gecesi Osmanlı Ocaklarını Ak parti ve Külliye önünde darbecilere karşı mücadele etmeye teşvik eden Şaban Dişli’dir. Şaban Dişli Ak parti’nin en büyük değeridir. Neden mi? 15 Temmuz darbe gecesi şahsımı arayıp Ak parti Genel Merkezi önünde tüm teşkilatı toplayıp darbecilere karşı koymamızı sağlayıcı talimatı vermiştir.
Ak parti Genel Merkezi önünde tehlike geçince “Külliyeye doğru gidin elele etten duvar örün ama sakın fetöcülere müsade etmeyin. Bende baroyu arıyorum haydi aslanlarım Erdoğan ve Türkiye için bugün ölmek var ama dönmek yok” diyen Şaban Dişli’dir.
Bugün bir takım çevrelerin özellikle Şaban Dişli’yi hedef alarak fetö yakıştırması yapması tesadüfi değildir. Bunlar bilerek ve kasten bu suçlamayı yapmaktadırlar. Çünkü olayı manipüle etmek istemektedirler. Şaban Dişli Kardeşi veya bir başkası için siyasi malzeme yapılarak hedef alınması fetönün ekmeğine yağ sürülmesi anlamına gelmektedir. Oysa Şaban Dişli 16 Nisan referandumunda Osmanlı Ocaklarını örgütleyip Doğu ve güneydoğu bölgesinde bir günde üç ilde “evet” proğramları düzenleyerek referandumun “evet” çıkması yönünde yaptığı katkıyı hiçbir Ak partili milletvekili yapamadığını görüyoruz. Dişli’yi kıskanıyor olacaklarıki sürekli hedef haline getirerek kendisini itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. Kıskanıyor ve iftira atıyorlar. Erdoğan’ın yanında ikinci bir Şaban Dişli olsa bugün fetö denen örgütten eser kalmamış olacaktı. Bugün Dişli’ye hakaret edenler dikkatlice araştıralım göreceğizki kripto fetöcüler hedef halinde ve organize bir şekilde O’nun sadakatini ve duruşunu bozmaya çalışıyorlar. Oysa Şaban Dişli Osmanlı Ocaklarına her zaman ve her koşulda “Erdoğan’ın Askeriyiz” diyin ve yola devam edin diyerek Ak partiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bitmeyen tükenmeyen bir destek ile kahramanlığını göstermiştir.

15 TEMMUZ’UN GİZLİ KAHRAMANI ŞABAN DİŞLİ’DİR

Bugün Şaban Dişli’yi fetö veya başka bahanelerle suçlayanlar bir intikam ve kin üzerine iftira ve karalama kampanyaları İle itibarsız hale getirmek istediklerini görüyoruz. Oysa 15 Temmuz’un gizli kahramanı bana göre Şaban Dişli’dir. Çünkü darbe teşebbüsünü O’nun direktifleriyle püskürten Osmanlı Ocaklarına talimat veren ve örgütleyen gizli kahramandır. Bugün herkes fetö ile mücadeleci olarak kendisini göstermeye çalışırken Şaban Dişli “ asker tören yürüyüşünde kendisini gösterir” anlayışıyla 15 temmmuz öncesi Osmanlı Ocaklarının zaman Gazetesi ve Samanyolu tv önüne bıraktığı siyah çelenk ile fetö ile mücadelenin meşale ateşini yakmaya sebep olan en büyük ve en gizli kahramandır.
Şaban Dişli’nin bu kahramanca tutum ve davranışlarına karşı kriptocu fetöcüler bilerek ve kasten yıpratma ve itibarsız hale getirme politikalarıyla millete ve işin özü Erdoğan’a yani Türkiye’ye mal olmuş bir ismi bilerek ve kasten hedef haline getirdiklerini tüm kamuoyuna duyuruyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz