PKK, IUR Binası Önünde Türkiye Cumhuriyeti Devletine Karşı Protesto Düzenledi

”Prof.Dr Ahmet Akgündüz Hocamıza karşı ve Devlet büyüklerimize karşı yapılan bu eylemi şiddetle kınıyoruz’
AvegKon PKK protesto IUR 5-12-2015 Ortaparmak PKK protesto IUR 5-12-2015

Osmanlı Ocakları’ndan PKK, IUR Binası Önünde Türkiye Cumhuriyeti Devletine Karşı Protesto Düzenlemesine tepki

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat; PKK, IUR Binası Önünde Türkiye Cumhuriyeti Devletine Karşı Protesto Düzenlemesine tepki gösterdi.

Rotterdam İslam Üniversitesi rektörü,Osmanlı Araştırmaları  Vakfı mütevelli heyeti başkanı. İslam hukuku profesörü. Tarihçi ve Yazar. Prof.Dr Ahmet Akgündüz’e ve Devlet büyüklerimize karşı yapılan bu eylemi şiddetle kınıyoruz. dedi

PKK, IUR Binası Önünde Türkiye Cumhuriyeti Devletine Karşı Protesto Düzenleyerek, PKK’li teröristler, bayrak, flama ve öcalan posterleri ile Prof. Dr. Akgündüz’ü protesto etmek gayesiyle 30 kişilik bir gurup halinde 6 Aralık Cumartesi günü, IUR binası önüne gelip buluşmaları halkı tahrik etmek yönündedir. Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a katil diyecek kadar hakaretler içerikli slogan atarak ülkemizin Osmanlı Medeniyetine sahip çıkan değerlerine karşı yapılan bu eylemler kabul edile bilir bir durum değildir.  Bu protestonun siyasi ve PKK menşeli olması dikkatimizi çekti. Öcalan ve PKK bayrağının yer alması, aynı karede orta parmağını gösteren bir görevli bulunması, nasıl bir terörist grup olduğu görülmüş  oldu. Ülkemizde ve Dünya genelinde yine Osmanlı Medeniyeti üzerine çalışmalar yapan, paralel yapının sürekli hedefinde olan Osmanlı Torunlarına karşı yapılan eylemlerle halkta oluşturulmak istenen bir algı vardır. Barışı arzulayan, hoşgörü sahibi, dünyaya kardeşliği aşılayan kişileri, Ülkemizde olduğu gibi dünyanın her yerinde ki Osmanlı torunlarına, Osmanlı Ocakları sahip çıkıp destek verecektir.
Teşkilatımızın merak ettiği Protesto’yu düzenleyen guruplar şunlardır:– PKK
– ADHK -Avrupa Demokratik Haklar Konfederasyonu
– Alevi Kultur Dernegi Rotterdam
– Koerdische Volks Stichting Rotterdam
– Aveg-Kon -Avrupa Ezilen Göcmenler Konfederasyonu’dur’’.dedi.

Bunları da sevebilirsiniz