Osmanlı Ocakları Muhsin Başkanı Andı

Osmanlı Ocakları Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nu anlatan yemekli proğram düzenledi. Proğramı Kadın Kolları Genel Başkan yardımcısı Ayşe Gürkan öncülüğünde yapıldı.

Fetö ele Başının “ Kananlar bir perşembe gecesi ölür gider” diyerek kastettiği BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünden sorumlu tutulduğu iddia edildi. Proğrama Başbakanlık Halkla İlişkiler Başdanışmanı Gökmen Gürkan, Ak parti Ela’mdan Belediye Meclis üyesi Emine Dağ, BBP Partisi eski Genel Başkan yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok, Osmanlı Ocakları Ankara il Başkanı Nuri Çelebi, Kırıkkalelşler Federasyonu Genel Başkanı Cemal Sertkaya, İç Anadolu Birliği Dernek Başkan Vekili Saime Çoşkun BBP Bitlis il Başkanı Zeydin Dayan ve çok sayıda davetli katıldı. Çeşitli siyasi ve stk’ları Bir araya getirebilme özelliği taşıyan Osmanlı Ocakları Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nu unutmadı.
Başbakanlık Halkla İlişkşler Başkanı Başdanışmanı Gökmen Gürkan konuşmasında; Allah’tan Korkmayı değil, Allah’ı sevmeyi anlatmalıyız” dedi.
Gürkan konuşmasında” Dua ederken neye amin dediğini bilen bir toplum olduğumzda asıl o zaman Kemal’e ermiş bir Müğmin olabiliriz. Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nu bu gece vesilesiyle saygıyla anıyor rahmet diliyorum”dedi.
Gecede bir çoşkuyla konuşan ve ilgi gören Osmanlı Oakları Genel Başkanı Kadir Canpolat Muhsin Yazıcıoğlu anlattı ve Birlik mesajları verdi.

Bunları da sevebilirsiniz