Osmanlı Ocakları Fethiye İlçe Başkanlığı HDP’nin Kapatılması İçin İmza Kampanyası Başlattı.

BİR İMZA’DA SEN AT HDP KAPATILSIN

Fethiye Osmanlı Ocakları İlçe Başkanlığı, Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi (FBKM) önünde HDP’nin kapatılması için imza kampanyası başlattı. 5 gün sürecek imza kampanyasında Fethiye’den 10 bin imza toplanması bekleniyor.

Fethiye Osmanlı Ocakları İlçe Başkanı Mustafa Ergünce, imza kampanyasının tüm Türkiye’de başladığını söyledi. Türkiye genelinde 100 bin imza toplamayı hedeflediklerini belirten Ergünce, Fethiye’de de 10 bin imza toplanmasını beklediklerini söyledi.

İmza kampanyası hakkında basın açıklaması yapan Fethiye Osmanlı Ocakları İlçe Başkanı Mustafa Ergünce, HDP’nin terör örgütü PKK’ya vermiş olduğu desteklerden dolayı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin meclisinde PKK yandaşlarının olmasını istemediklerini kaydetti.

Ergünce, “HDP’nin kapatılmasını istiyoruz. Bu gün Türkiye Cumhuriyeti Devleti, hepimizin devleti. Osmanlı Ocakları olarak, biz devletimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanındayız, sonuna kadar destekçisiyiz. Her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Bunun için bu bayrağın altında yaşayan herkes bu devleti korumak ve kollamak zorundadır. Aksi takdirde bu devlete, vatana ihanet eden herkes bizim kırmızı çizgimizdedir.

Bize destek veren Fethiye halkına ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz