Kadir Canpolat Fetö’den Sonra PKK’nın da İnfaz Listesinde Çıktı

15 Temmuz darbe girişimi gecesi dönemin Ak parti Genel Başkan yardımcısı Şaban Dişli’nin talimatıyla kahramanca Ak parti ve Külliye önünde nöbet tutan öncesinde ise Zaman Gazetesi ve Samanyolu TV binası önüne siyah çelenk bırakarak Fetö ile mücadelenin meşale ateşini yakan Kadir Canpolat şimdi de PKK/KCK terör örgütünün hedefinde.

Konu ile alakalı yazılı açıklamada bulunan Osmanlı Ocakları Genelbaşkan Basın Danışmanı Muhammed Yavaş yaptığı yazılı açıklamada; “Terör örgütü üyesi olduğu anlaşılan ev baskınında ölü ele geçirilen teröristin üzerindeki infaz listesinde “Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat” notu çıktı. Osmanlı Kültürünü ve Medeniyetini yaşayıp ve yaşatmak amaçlı kurulan federasyonumuzun Genel Başkanı Kadir Canpolat’ın milli ve yerli çalışmaları nedeniyle başta FETÖ şimdide PKK/KCK’nın hedefindedir. Batman’da Emniyet güçleri tarafından gerçekleşen ev baskınında teslim olmayan ve çıkan çatışmada öldürülen PKK’lı teröristin üzerinde bir infaz listeni çıktı. Listenin 4. sırasında ise Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat olduğu anlaşıldı. notu değerlendiren iltisaklı birimler Ankara TEM’e bilgi verdi ve Canpolat konu ile alakalı bilgilendirildi.
Bölge de Ak Parti’den sonra barışa ve kardeşliğe ayrım yapmadan hizmetlerde bulunan ve hdp’nin kışkırtıcı faaliyetleri karşısında ciddi birlik duruşu gösteren Osmanlı Ocakları’nı ve Genel Başkanı terör örgütlerinin uzun zamandır hedefleri halinde. Her geçen gün kan kaybeden örgüt, bölgede etkisinin yok olmasına sebep olan her şeyi hedef alıyor. HDP’den başka hiç bir kurum ve kuruluşa tahammülü olmayan bu zorba ve vahşi bölücü gruplar yerli, milli ve barışa katkı sağlayacak olan kurum ve şahısları hedef alıyor. Öldürülen Teröristin üzerinden çıkan not ilk değildir. Daha önce Batman, Muş, Diyarbakır, Şanlıurfa gibi çeşitli illerde bulunan Osmanlı Ocakları yöneticilerine emniyet güçleri tarafından yapılan tebliğ ve ikazlar Osmanlı Ocaklarının ve Kurucusu Kadir Canpolat’ın hangi ölçülerde hedefte olduğunu bizlere göstermiştir.” dedi.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ”Fetö’den sonra Pkk’nın da hedefi olmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Canpolat;” Ankara TEM (Terörle Mücadele Müdürlüğü)’nün daveti üzerine bilgi edindim. Ocağımızın kamuya faydalı faaliyetlerini tüm dünyada olduğu gibi doğu bölgesinde aynı şekilde ve artarak devam ettireceğim. Bizi ölüm listelerine yazarak veya öldürerek bu kutlu davayı asla engelleyemeyecekler. Her koşulda mücadele eden ve şehit olan asker ve polis kardeşlerimiz var. Ne mutlu bizeki onlara hasımlık yapanlar bizide aynı kategoride görüyor. Firavunun okları Musa’yı gösterir” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz