Kadir Canpolat, Erzurum Şehit Aileleri Derneğine ziyaret etti.

Osmanlı Ocakları Genel Merkezi, Erzurum Şehit Aileleri Derneğini ziyaret etti

Bir dizi açılış ve ziyaret gerçekleştirmek üzere Doğu illeriyle temasta bulunacak olan Osmanlı Ocakları Genel Merkezinin ilk durağı Erzurum oldu. Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat ve beraberindeki heyet, Erzurum Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hatem Tetik’i makamında ziyaret etti.

“NASIL MÜBAREK VE UĞURLU BİR ELİ VARMIŞ Kİ…”

Başkan Hatem Tetik’in Osmanlı Ocakları için çok önemli bir isim olduğuna değinen Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, “2005 yılında Erzurum’da kurulan Osmanlı Ocaklarının kuruluş aşamasındaki kurdeleyi kestiğiniz için ayrıca mutluyuz. Sizde nasıl mübarek ve uğurlu bir el varmış ki, Osmanlı Ocakları Türkiye’nin her tarafına yayıldı. Sayenizde bugün devasa bir teşkilat haline geldik. Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü çıkıyor. O tek bir kibrit çöpü, binlerce ağacı da yakabiliyor. Yani, sizin açmış olduğunuz Osmanlı Ocakları, bugün siyasi bir dernek haline geldi. Bizler de, ülkenin istikrarı, milletin birliği ve beraberliği için gece gündüz demeden mücadele ediyoruz” diye konuştu.

“OSMANLI OCAKLARININ HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erzurum Şehit Aileleri Derneği Başkanı Hatem Tetik, Osmanlı Ocaklarının kuruluş aşamasındaki kurdeleyi kesmekten dolayı da son derece mutlu olduğunu ifade etti. Osmanlı Ocaklarının her daim yanında olduklarını belirten Başkan Tetik, her zaman birlik ve beraberlik içinde olunması gerektiğine de vurgu yaptı. Hatem Tetik, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için yapılacak etkinlikte Osmanlı Ocaklarının kesinlikle yer alması gerektiğinin de altını çizdi.

Bunları da sevebilirsiniz