Kadir Canpolat Ak Parti Grup Toplantısında

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, teşkilatı ile beraber bugün, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleşen Ak Parti grup toplantısına katıldı.

Toplantıda, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarını pür dikkat dinleyen, Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, Cumhurbaşkanımız’ın toplantıda bahsettiği konuları uygulamak üzere harekete geçeceğini belirtti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Canpolat, ”Reisimizi Ak Parti grubunda kanlı canlı izlemeyi bizlere nasip eden Yüce Allah’a Hamd olsun, bizleri buralara layık görenlere teşekkür ederim, And olsun ki çatlasanız da patlasanız da reisimiz başkan olacak, Seni Başkan Yapacağız, bu ülkeyi siz kazanamadığınızda sevinçten çıldıracak Fetöcülere, cuntacılara, teröristlere, dış güçlerin maşalarına, CIA ajanlarına teslim etmeyeceğiz. Fetö ile mücadelenin tam gaz sürmesi, ülkemizin teröristlerden temizlenmesi ve Türkiye’nin 16 senedir olduğu gibi her daim daha da ileriye gitmesi için, oyumuzu reisle vermekle kalmayacak, sahada da canla başla reisimiz için çalışacağız, Seni Başkan Yapacağız Recep Tayyip Erdoğan” diye konuştu.

Bunları da sevebilirsiniz