KADİR CANPOLAT ADANA OSMANLI OCAKLARI İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ


Osmanlı Ocakları Genel Başkanı İl başkanlığına gerçekleştirdiği ziyaretinde il yönetim kurulunu belirledi.

Canpolat, Adana Osmanlı Ocakları il başkanlığında ziyaretçileri kabul etti. Daha sonra Osmanlı Ocakları Adana İl başkanı Yasin Demirdüzen ile birlikte Osmanlı Ocakları Adana İl teşkilat toplantısını gerçekleştirdiği belirtildi. Osmanlı kültürünü ve medeniyetini yaşayıp yaşatmak için kurulmuş Osmanlı ocaklarının her alanda olduğu gibi Adana’da da faaliyetlerinin yürütüldüğünü söyledi.

Kadir Canpolat, toplantıdan sonra yaptığı açıklamada yeni süreçte teşkilatların gözden geçirilerek yeni atamaların yapıldığı bildirildi. Karaisalı Osmanlı Ocakları İlçe başkanlığına Hasan Aygün`ün atandığını duyuran Canpolat, İlçe başkanına başarılar dileyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Türkiye Cumhuriyeti Devleti bizim Cumhuriyetin değerlerinde göz bebeğimizdir. Osmanlı medeniyeti de bizim ecdadımızın mirasıdır, kültürüdür. Biz Cumhuriyetin değerlerinde ecdadımızın izini sürmeye devam edeceğiz.

Adana Osmanlı Ocakları diğer il başkanlıklarımız gibi tüm ilçelerde yapılanmaya devam edecektir. Diğer ilçe başkanlıklarımıza atanmak isteyen, görev isteyen Osmanlı torunları Adana il başkanımız Yasin Demirdüzen`e bizzat müracaat etmeleri gerekir.

Hamdolsun görüyoruz ki, teşkilatımıza ilgi her geçen gün artmaktadır. Bizlerde teşkilatlarımızı bu yeni şartlara göre hazırlıyoruz. Başkanımız Hasan Aygün kardeşimizi görevinden dolayı tebrik edip, başarılar diliyorum.”

Bunları da sevebilirsiniz