HDP’den Osmanlı Ocakları için araştırma önergesi.

 MHP ve HDP Yöneticileri birlikte neden Osmanlı Ocakları’na karşı aynı ZAMAN’da iftira kampanyası yürütüyorlar?

HDP Osmanlı Ocakları’nın araştırılması hakkında Meclis Araştırmasına
Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat’tan yazılı açıklama;

Bir gün ara ile iki siyasi partiden Osmanlı Ocaklarına karşı iftira, hakaret ve kumpasların kurulduğu görülmektedir.
Bir gün önce Sn Bahçeli hakaret ve iftira açıklamaları yaparken ne tesadüf ki bir gün sonra HDP Osmanlı Ocaklarını TBMM’ye taşıyarak Osmanlı Ocaklarını bir suç örgütüymüş gibi algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.
Biz tüm siyasi partilere eşit mesafede olsak ta, görünen o ki;
MHP’den Bahçeli, HDP’den Baluken, CHP’den Sanal Osmanlı Ocaklarını her seferinde hedef haline getirerek iftira ve hakaretler etmektedirler. Osmanlı Medeniyeti kendileri için önemli olduğu görünen Ak partinin bu tür iftira ve hakaretler içine girmediği de gözükmektedir.
Biz Osmanlı Medeniyetine Meclisimizde alınan yasalarla hizmet etmeyi hedefliyoruz. Meclisin dışında, yasalarımızın dışında illegal örgütler gibi kanun tanımaz, hukuk bilmez bir anlayışla sahip değiliz. Zaten Osmanlı Ocakları birlik ve kardeşlik için, mezhep ve meşrep ayrılığı yapmadan hiç kimseyi öteki görmeden birliği ve kardeşliği savunan yeni Türkiye’nin en büyük STK’sı ve yeni bir ocağıdır..

Bizim hoşgörülü davranışlarımızı suiistimal eden MHP’den Sn Bahçeli, HDP’den
Sn Baluken CHP’den Sn Sanal gibi siyasi partililerin Osmanlı Ocaklarına karşı iftira ve hakaretleri gibi algı oluşmasını sağlamalarını anlamış değiliz..

Oysaki bu isimlerin kendi siyasi partililerin dahi hiçbir siyasi parti ile organik bir bağı olmayan Osmanlı Ocaklarına karşı ilgi duyuyorlar. Bundan siyasi parti liderleri rahatsız olmuş olacak ki iftira ve hakaret içerikli Osmanlı Ocaklarına  karşı açıklamalar yapıyor hedef haline getiriyor ve partililerinin Osmanlı Ocaklarına gelmemelerini sağlamaya çalışıyorlar..
Biz Osmanlı Ocakları çatısı altında Kürt ve Türk kardeşlerimiz gibi Alevi ve Gayri Müslimleri dahi önemsediğimizi gören, bilen, işiten bu Siyasetçiler bu kardeşlikten korkmuş olacaklar ki ispatı mümkün olmayan iftira ve hakaretler sarf ederek Osmanlı Ocaklarını kendi bünyelerinde ki karanlık güçlere hedef göstermektedirler..

Bütün siyasi partilere eşit mesafede olduğumuzun en ciddi örneği, siyasi parti liderlerinin özel kalemlerine sorulduğunda şahsım ve Osmanlı Ocakları adına randevu taleplerim vardır.
Konu Osmanlı Medeniyeti olunca kapıların kapandığı ve randevuların verilmediği ortadadır.

Osmanlı Medeniyetine katkı sağlamak için yapılan randevulara cevap vermeyen MHP Genel Başkanı Sn Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Sn Kemal KILIÇTAROĞLU, HDP Genel Başkanı Sn Selahattin Demirtaş gibi parti liderleri Osmanlı Ocaklarına karşı ilgisiz hatta itici tavırlar içinde oldukları alalen görülmektedir.
Konu; Osmanlı Medeniyetine Katkı sağlamak, sahip çıkmak, yaşamak ve yaşatmak olunca, Başta Ülkemizin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Osmanlı devleti ve diğer kurulmuş devletlerin temsili bayrak ve kıyafetleriyle karelerde olması bize bu mirasa sahip çıktığını göstermektedir. Cumhurbaşkanımıza derin saygı ve sevgimiz bu medeniyete sahip çıkmasından dolayıdır..
Öte yandan Ak partili yönetici ve milletvekillerinin Osmanlı Medeniyetine düşkün oldukları, Ecdadımızın mirasına sahip çıkmak için Osmanlı Medeniyetini yeniden yaşayıp ve yaşatmak üzere Osmanlı Ocakları teşkilatlarının çalışmalarını ilgiyle takip ediyorlar.
Yer yer bir araya gelip Bu abidevi medeniyet için birlikte müşahedeler de yapılmaktadır. Bundan dolayı Ak partinin Osmanlı Ocaklarını kurduğunu veya Cumhurbaşkanımızın Osmanlı Ocaklarını kurduğu söylenmektedir. Bu görüşmelerden rahatsız olan Osmanlı Medeniyetini kabullenemeyen siyasi parti yöneticileri, kendiliğinden oluşmuş halkın takdirini kazanmış Osmanlı Ocaklarının ‘’Biri’’ tarafından kurulduğunu iddia etmektedirler. Evet, Osmanlı Ocaklarını biri kurdu. Bu kurucu genel başkanlığını yaptığım şahsımdır.(2005)
Bu astı astarı olmayan iddiaların müsebbipleri MHP’den Sn Bahçeli, HDP’den
Sn Baluken CHP’den Sn Sanal’ın olduğu yaptıkları açıklamalardan görülmektedir.
Başta Cumhurbaşkanımıza İftira atan bu isimler aynı karalama kampanyasını Osmanlı Ocakları üzerinden de yürütmektedirler.
Bir zamanlar bu millet nasıl ki, Cumhurbaşkanlığı Makamında ki önderi için ‘ya yolunda gideceğiz, Ya uğrunda öleceğiz’’ diyorduysa, şimdide bizler Osmanlı Ocakları olarak aynı konumdaki Cumhurbaşkanımız için, kefenli liderin kefenli askeriyiz diyor, öldürmek için değil, ölmek için bunu böyle ifade ediyoruz.

Bu iftira ve karalama kampanyalarını başlatan siyasi liderler şimdilerde saray, saray diye tutturdular.
Beştepe külliyesi hiç kimsenin şahsi mekânı değildir. Halkınıza kendinizi sevdirirseniz sizinde geçip saray dediğiniz yerde oturma şansınız vardır. Halkına mal olmuş sivil toplum örgütlerine iftira atarak, Milleti birbirine düşürerek, oraya seçilme şansınızın olmadığını bilmeniz gerekir. Bu karalama kampanyaları Osmanlı Ocaklarının onurunu kırmış telafisi olmayacak şekilde bizleri hüzne boğmuştur.
Hangi ülkenin siyasi ‘’parti liderleri’’ aynı ağızla konuşarak, birlikte harekât ederek bir STK’ya karalama kampanyası başlatabilir. Maalesef Ülkemizde Osmanlı Ocakları gibi İHH ve deniz feneri de bu şekilde hedef gösterilmişti.
Halkına hizmet eden bu kurumlar nasıl ki malum siyasi liderler tarafından hedef gösterildiyse, aynı şekilde Osmanlı Ocaklarını da kirli senaryolarına dâhil etmeye çalışıyorlar.
Hangi ülkede kendiliğinden oluşmuş bir STK üzerinden, Yine halkın meşru oylarıyla seçilmiş bir lider hedef alına bilir.
O ülke Türkiye Başka bir ülke var mı Allah aşkına..
Biz böyle birbirimize iftira atarak nasıl kardeşliği pekiştirip güçlü, lider Türkiye olabiliriz.
Kendisiyle kavga eden düzenle mi?, paralel Devlet yöneticileriyle mi?, STK lara iftira atan parti liderleriyle mi?, Sn Bahçeliyle mi
Sn Demirtaş ile mi?,Sn Kılıçtaroğlu il mi? Büyük Türkiye olacağız?  Hayır bunlarla asla biz büyük Türkiye olamayız. Türkiye görünüyor ki Ak parti ile büyük Türkiye oluyor. Bu gözle görünüyor.
Meclis gündemine taşınması gereken bir suç örgütü varsa, Bu HDP’dir. Eli kanlı ve silahlı uzantıları dağda adamları olan bu örgütler Osmanlı Ocaklarını meclise örgüt suçlamasıyla taşımak istemektedirler. HDP yöneticilerinin kandilde teröristlerle resimleri bulunurken, MHP’nin de sokaklarda taşkınlık gösteren provokasyon gurupları varken, Osmanlı Ocakları milletin seçtiği devlet adamlarıyla resimlerini mi suç unsuru bildirip, bunun üzerinden mi çamur atmaya çalışacaksınız.. Kandilde ki resimler değil, devlet erkânıyla görüşmelerde ki resimler mi suç unsuru olacak? Kim kimi seviyorsa O’12021787_895734977140982_1281475736_n onunla beraberdir.
Takdir milletindir…

Bunları da sevebilirsiniz