Develi İlçe Başkanlığı saldırısına kınama!

Osmanlı Ocakları DEVELİ ilçe Başkanlığına düzenlenen saldırıyı esefle kınıyorum…

Malumunuz, Osmanlı Ocakları KAYSERİ il Başkanlığı ataması için dün KAYSERİ’YE, Genel Merkez Yöneticilerimiz ile gittik. Görüşmelerimizi tamamladık. Programda DEVELİ ilçe başkanlığımızı ziyaretimizde vardı. Olumsuz hava koşulları nedeni ile ANKARA’YA dönmek zorunda kaldık. Gece 2.30 Osmanlı Ocakları DEVELİ ilçe Başkanlığımıza, henüz kimlikleri belirlenemeyen kişi veya kişilerce SİLAHLI ve TAŞ’lı saldırı düzenlendi.bir kaç gün önce PARALEL YAPI’YI Samanyolu TV önüne bıraktığımız siyah çelenk aklımıza gelmiyor değil….

Evet, PARALEL YAPI ile mücadele eden Osmanlı Ocakları ERZURUM’da görkemli bir katılım ile 200 bin fetih süresi okudu. DİYARBAKIR’DA Bu kez 1 milyon Fetih Süresi okudu.

Duası için Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanı Sayın Mehdi EKER, ak parti milletvekili Sayın Oya ERONAT, AK PARTİ milletvekili Sayın Cuma İŞTEN’ de katılarak, USTA’YA 1 milyon fetih süresi gecemize katılarak bizlere destek verdiler. Bizi TEHDİT ettiler Biz Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde USTANIN resmini ve yeşil üç hilali İSTANBUL surlarına ASARAK paralel yapıdan korkmadığımızı, UHUD’DA okçu olduğumuzu dile getirdik..

TEHDİTLER, İFTİRALAR, ŞANTAJLAR, devam etti.

Biz aldırış etmedik… Etmeyeceğiz…

04.01.2015 Tarihinde bu kez SAMANYOLU TV ve ZAMAN GAZETESİ binasının önüne SİYAH çelenk koyarak BEDDUAYA KARŞI DUA eylemi gerçekleştirdik.

Milletin Adamına Sahip çıkmaktan, Asla Vazgeçmeyeceğimizi gösterdik…

Bu kez Osmanlı Ocakları KAYSERİ il başkanlığı ataması için Kayseri evlerinde toplantı gerçekleştirdik.

DEVELİ ilçe Başkanlığımızın davetine icabet edecektik, Lakin olumsuz hava koşulları nedeni ile ANKARA’YA döndük. Gece 2.30’da mobese kameralarına takılan birileri Osmanlı Ocakları DEVELİ ilçe Başkanlığımıza içerde kimsenin olmadığı anda silahlı ve taşlı saldırı düzenleyerek BİZİ KORKUTMAYA, YILDIRMAYA, TEHDİT etmişlerdir. Bu saldırı TÜM OSMANLI TORUNLARINA yapılmış bir saldırıdır.

PARALEL YAPI Bir kaç kez Osmanlı Ocaklarını ele geçirmeye teşebbüs etse de, malumunuz GÖKLERDEN GELEN KARARLAR VARDIR. Başaramamışlardır.

Bizi durdurmak için Osmanlı Ocakları TAKLİT edilmiş benzer oluşumlarla durdurulmaya çalışıldık.

Ailemin Üzerinden saldırdılar, Başaramadılar. Teşkilatımın içine FİTNE, FESATLIK sokmaya çalıştılar Başaramadılar. Şimdi saldırılar SİLAH üzerinden yapılıyor.

duvarlara değil başımıza dahi mermi atmalarda VALLAHİ biz davamızdan VAZGEÇMEYECEĞİZ,Billahi KEFENİMİZİ çıkarıp UHUD’U TERK ETMEYECEĞİZ..

Tüm Teşkilatıma soğukkanlı olmalarını rica ederken, Güvenlik güçlerimizden faillerin biran önce bulunup yargı karşısında hesap vermesini temenni ediyorum.

Osmanlı Harekât ENGELLENEMEZ!

 

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı

A.Kadir CANPOLAT

Bunları da sevebilirsiniz