BUNLAR GAZETECİ DEĞİL VATAN HAİNİDİR!

Canpolat; aktif Haber ve FETÖ yandaşı haber programlarında yapılan iftira ve karalama kampanyaları ile ilgili açıklama yaptı.

Değerli dava kardeşlerim şimdi bu haberi yapan gazeteci sizce gazeteci mi? Yoksa “vatan haini” mi? düşünmenizi rica ediyorum…

Biz Osmanlı Ocaklarının Genel Başkanlığını yapıyoruz, bu tür faaliyetler davranışlar asla bizim kurumumuzda olmadı, olamaz, bizim bilgimiz dışında bir arkadaşımız tek bir faaliyeti bırakın, basın açıklaması dahi yapmaz…

Çünkü; Bu teşkilat ahlak teşkilatıdır,bizim teşkilatımız edep teşkilatıdır, Osmanlı Ocakları teşkilatı saygı ve hoşgörü teşkilatıdır, 15 Temmuzdan önceki ve sonraki her zaman diliminde, Ülkesinin yanında olduğu için, FETÖ terör örgütü tarafından paramiliter ilan edilmiştir.

Osmanlı Ocakları teşkilatımız Milis güç olarak adlandırılmak istenmektedir.

Olası bir iç kargaşa yeni darbe girişimine zemin hazırlamak isteyen guruplar, bu tür saldırılarla teşkilatımızı şimdiden bay pas (devre dışı) bırakmak istediği çok net ortadadır.

Peki bu kendisini gazeteci diye adlandıran vatan hainleri neden Osmanlı Ocaklarına ve Ak partiye hatta MHP’ye iftiralar atıyorlar?

Şimdi soruyorum…

Bu adamlar size bişey ifade etmiyormu?
Bu yüzden mi tutuklu gazeteciler hakkında açıklama yapılıyor?
FETÖ bu ihanet şebekesinin neresinde herkes çok iyi biliniyor!
Yeni saldırı ve kaos planları yapıldığı biliniyor, siz bu kaos ve saldırı planlarının neresindesiniz?
Erdoğan’ı sizin üzerinizden kimler indirmek istiyor bunuda irdelemememiz gerekiyor.
Türkiye düşmanlarına yardım ediyormusunuz?
Olası Cumhurbaşkanı olduğunuzda ABD İsrail ve İngiltere’ye Türkiye’yi nasıl peşkeş çekeceksiniz?
En önemlisi Fetö’yü af edecekmisiniz?

Ermeniler bizim kardeşçe yaşadığımız bir toplumdur, bizim Ermenilerle dostluğumuz Millet-i sadıkiye’dir, siz kendi etnik kimliğinizi neden saklıyorsunuz?

Fetö terör örgütü başının nüfus kayıt örneğinde Annesinin adı Rabin, kardeşinin mesih olduğu ortaya çıktı imamlık yaptı ama Millet-i hainiye’den oldu.

Sizce bunların vatandaşlığ Millet-i Sadıkiye’den mi? yoksa Millet-i Hainiye’den midir? takdiri sizindir dedi.

Bunları da sevebilirsiniz