BİTLİS MHP İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

BİTLİS MHP İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET
OSMANLI OCAKLARI REFERANDUM ZİYARETİ.
Osmanlı Ocakları Genel Başkanı, referandum programına Bitlis’te devam etti. Referanduma sayılı günler kala çalışmalarına hızla devam eden Osmanlı Ocakları şimdi de Bitlis’ten EVET dedi. Osmanlı Ocakları kurucu başkanı Kadir Canpolat, Bitlis’teki ziyaretinde İl ve İlçe Teşkilatıyla birlikte Bitlis MHP İl Başkanı Turan Deniz, ayrıca Bitlis Ülkü Ocakları Başkanı Ersin Kurt’a ziyarette bulundu. Referandum programını Tatvan İlçe Başkanlığındaki atamalarıyla noktalayan Canpolat, burada Osmanlı Ocakları Bitlis İl ve İlçe Teşkilatına referandum çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

2100 METRE YÜKSEKLİKTEN REFERANDUM İÇİN EVET DESTEĞİ
Osmanlı Ocakları Kurucu Başkanı Canpolat, Bitlis İl ve İlçe teşkilatıyla birlikte karın 50 santimetre olduğu Nemrut dağına EVET yazarak ‘Türk’te biziz Kürt te biziz. Yavuzun torunu Osmanlıyız biz.’ diye haykırarak Osmanlı Ocakları andını söyledi.

BİZ HER GÜN BÜYÜMEKTE OLAN BİR AİLEYİZ
Canpolat, Bitlis Tatvan İlçe Başkanlığına Faruk Işık, Tatvan İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Kadriye Özdemir’in atamasını yaparak ‘’ Biz her gün büyümekte olan bir aileyiz. Bu hak yolumuzda bugün dava arkadaşlarımıza mazbatalarını verdik. Hayırlı olsun. Zafer, zafer benimdir, diyebilenindir. Muvaffakiyet ise muvaffak olacağım diye yola başlayanındır. Allah muvaffak etsin.’’ ifadelerinde bulundu.

 

Bunları da sevebilirsiniz