BATMAN OSMANLI OCAKLARI İL BAŞKANLIĞINDA YENİ DÖNEM

BATMAN OSMANLI OCAKLARI  İL BAŞKANLIĞINDA YENİ DÖNEM

Osmanlı Ocakları teşkilat Başkanı Emine Dağ; Batman Osmanlı Ocakları il Başkanlığına  Hasan Ötleş’in  atandığını duyurdu.DSC00714

Osmanlı Ocakları Genel Merkez Teşkilat Başkanı Emine Dağ’ın yaptığı yazılı açıklamasında; Daha önceki yönetimin ihraç kararının ardından kuruculuk vasfının da kendisine verildiği  Batman Osmanlı Ocakları il Başkanlığı için bayrak artık Hasan Ötleş’tedir.
Belli manzumelere ve değerler inanmış bir ahlak üzerine yürüyen Osmanlı Ocakları davası asla şahıslara bağlı değildir. bu gün bu görevi üstlenen Hasan başkanımız,yarın zamanı geldiğinde bayrak yarışı içinde davamıza hizmet etmek için bir diğer kardeşimize görevini bırakmalıdır. Genel Başkanımız Kadir Canpolat beyefendilerin; ”Osmanlı Ocakları davasına taş üstüne taş koyan dava arkadaşlarımızı ömrümüzün sonuna kadar minnetle yad edeceğimiz bilinmelidir” diyerek görevden ayrılan veya görevi bırakan dava kardeşlerimizin tamamı için hoşgörü mesajı iletmiştir. Bizde Genel Başkanımız Kadir Canpolat beyefendilerin izinde olacağız.”dedi.

Bunları da sevebilirsiniz