Ankara Osmanlı Ocakları Kadın Kolları İl Başkanlığı’na Dilek Yanıkkaya atandı

Osmanlı Ocakları Kadın Kolları Genel Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre; Ankara Osmanlı Ocakları Kadın Kolları İl Başkanlığı’na Dilek Yanıkkaya atandı.

Osmanlı Medeniyeti’ni kültürü yaşayıp ve yaşatmaya çalışan Osmanlı Ocakları ailesi her geçen gün hızla büyümeye devam ediyor.
Kadın Kolları ve Gençlik Kolları birimleriyle her yaşa her fikre ve her ideolojiye tıpkı Osmanlı Medeniyeti’nde yaşandığı gibi sahip çıkıyor. Bu anlamda Ankara Osmanlı Ocakları Kadın Kolları İl Başkanlığı’na Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Ayşe Gürkan İl Başkanlığı’na atanan Dilek Yanıkkaya’ya görev belgesini Osmanlı Ocakları Genel Merkezinde düzenlenen tören ile verdi. Ankara Kadın Kolları İl Başkanlığı’na atanan Yanıkkaya; Osmanlı kadınları baş üstünde iffetiyle namusuyla evlatlarını yetiştirip cepheye asker topluma faydalı nesiller yetiştirirdi. Bizlerde aynı hassasiyetle bu değerler ve medeniyetimize sahip çıkacağız” şeklinde konuştu. Osmanlı Ocakları Kadın Kolları Genel Başkanı Ebru Canpolat ise yayınladığı mesajda atanan il Başkanına ve Teşkilat Başkanı Ayşe Gürken Başarılar dilediği bildirildi.

Bunları da sevebilirsiniz