Ak Parti’den Canpolat’a Adaylık Teklifi…

Ak Parti Genel Merkezinden Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı  A.Kadir Canpolat’a  ”Milletvekili adayı olabilirsin” teklifi.

Bunun üzerine bir açıklama yapan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı A.Kadir Canpolat; ”Bilindiği üzere Osmanlı Ocakları hiç bir parti ile organik bir bağı olmayan ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde teşkilatlanmış güçlü bir STK’ dır.
Osmanlı Medeniyetini yaşamak ve yaşatmak için çıkmış olduğumuz bu yoldan asla vaz geçmeyeceğiz.
Bize inanmış kardeşlerimizi yolda bırakmayacak, hayal kırıklığına düşürmeyeceğiz. Bizim önderimiz Recep Tayyip Erdoğan’dır, bizler Milletin Adamının gözlerinin içine bakmaktayız.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı görevim zaten Milletin vekilliği, Osmanlı Torunlarının vekilliğini yaptığımız anlamına gelmektedir.

Osmanlı Ocaklarını 10 yıldır yönetmekteyiz.  Büyük bir Şevkle, Heyecanla, Aşkla çalışmalarımız devam ediyor. Milletvekilliği çok önemli ve kutsal bir hizmet yeridir. Lakin Osmanlı Ocakları davası bütün siyasi kimliklerin üstündedir. Aynı zamanda Osmanlı Ocakları Genel Başkanlığı görevimize devam edemeyeceğimizin haberi üzerine , ”Bir   Elime Güneşi, Diğerine Ayı verseler vallahi ben davamdan vazgeçmem” diyen Peygamberin ümmeti olmak için bizde bu davamızdan vazgeçmeyeceğiz.

Bu Önderimizden vazife geldiğinde meclise veya herhangi bir yere  girmeyeceğiz anlamına da gelmemelidir. Biz Önderimiz için kefene girmişiz bu böyle bilinmelidir.

Şuan Osmanlı Ocakları ülkede ve dünyada yeni yeni teşkilatlanmaktadır. Şahsımın bu kurumun başında durması elzemdir. Uygun görülürse bize yapılan bu tevdi hakkımızı en uygun bir şekilde, altına imzamızı çekinmeden atacağımız bir isimle mecliste temsil edilmek isteriz. Ak Parti’nin bu teklifi ve bizi böylesine önemli bir göreve layık gördükleri için teşekkür ederiz.” Dedi.

Ak Parti’den Canpolat’a Adaylık Teklifi…

Bunları da sevebilirsiniz