Ak parti, MHP ve CHP içinde ki FETÖ mensupları Osmanlı Ocakları’ndan neden rahatsız?

Osmanlı Ocakları’nın hiç bir partiyle, bir siyasetçi veya devlet adamlarıyla resmi veya gayri resmi ilişkisi asla söz konusu dahi değildir.

Erdoğan’a hayran bir gurubun onu örnek alması, sahip çıkması, oy vermesi ile başlayan kıskançlıklar dahi düşmanlıklar ve kumpaslar gözle görülür düzeyde son zamanlarda artığını görüyoruz.. Teşkilatımızın hiç bir ilişkisi veya menfi bir durum olmadan izinde olduğu, sevdiği, saydığı örnek aldığı Erdoğan’ı yok etmek isteyen, darbe ile düşürmek isteyen, siyasi alandan silmek isteyenler, Erdoğan’ı sevenleri, O’na oy verenleri dahi hedefe koyan; Bülent Arınç, Hüseyin Çelik, Meral Akşener gibi siyasetçilerin açıklamalarıyla Osmanlı Ocakları’nın alalen, apaçık hedef halinde olduğu ortadadır.
Osmanlı Ocakları yanı sıra bir çok kurumda yine hedef halinde dir.
Lakin diğerlerinin Erdoğan ile yakından ilişkileri söz konusu ve bir ücret ve hizmet karşılığı variken, Osmanlı Ocakları’nın bağış almadığı gibi üye aidatı dahi toplamamakta, hiç bir menfi bir durum gözetmeden, tamamen Erdoğan’a hayran ve gönüllü seven, hizmet eden bir gurubun faaliyetleri Fetö ve bir takım siyasetçiler tarafından sabote ve istismar edilmek istenmektedir. Bu oyuna başta Ak partili yöneticilerin geldiğini görüyoruz, ki Ak parti Davutoğlu döneminde teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın yayınladığı bir genelgeyle “Osmanlı Ocakları ile ilişkimiz yoktur, uzak durun” diyerek Kendisine oy vermiş yurt genelindeki Teşkilatı olan bir kurumu küstürmeye çalışmış iki kurum arasında fitne çıkması hedeflenmek istense de Osmanlı ocakları tek taraflı bu kavgadan geri durmuştur. Yine Davutoğlu Başbakanlığı dönemimde Başbakanlık müsteşarlığı tüm devlet dairelerine bir genelge yayınlayarak “hak ettikleri kadar” ihtiyaçlarını görün, “art niyetliler” içerikli bir genelgeyi yayınlamış kamudan bir tek iğne dahi almayan Kamu imkanlarını kullanmayan Osmanlı Ocakları’nın hedef aldığı bilinmektedir. Peki neden Bunlar oluyor ? birlikte sorup cevap arayalım.
Osmanlı Ocakları Erdoğan’ın şahsına ilgi duyduğu Ak partinin ve Başbakan’ın her zaman ikinci planda olduğu olabilir mi acaba? Acaba Osmanlı Ocakları Erdoğan yerine Davutoğlu’nu Önder kabul etseydi yine böyle bir genelge çıkacak mıydı? Öte yandan Meral Akşener MHP genel başkanlığı için destek istediği Osmanlı Ocaklarından karşılık bulsaydı yine Osmanlı Ocaklarını hedef alacak mıydı? Hüseyin Çelik ve Bülent Arınç! yakamızda Erdoğan rozeti yerine Gülen rozeti olsaydı, Meclis’in içinde üzerimize yürüyüp Erdoğan Rozeti göstererek, Erdoğan! Erdoğan! diye bizi tüm meclis kulisinin önünde farklı siyasi partili millet vekillerinin arasında rezil eder miydi? Ak parti içinde yalaka veya taraf olmadan bir STK olmayı tercih etseydik, Erdoğan’ı sevmenin yerine başka genel Başkan’ları sevseydik? bu kadar vahşice, bu kadar haksızca, bu kadar insanlıktan nasiplenmemiş ce, kendilerine hiçbir çıkar menfaat elde etmeden bir bedelsiz hizmet veren, oy veren seçimlerde partilerden daha fazla çalışanları bu kadar dışlanır mıydı? CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Erdoğan gibi ülke meselelerini çözücü olsaydı ve bizde onu destekleseydik yine bize “ışıdci” “Mafya” deyip şehit dayısı tarafından kendisine verilen boş mermi kovanının Osmanlı Ocakları tarafından verildiğini söylemiydi? Bin söyleyelim asla söylemezdi çünkü CHP içinde Fetö ve diğer terör örgütleriyle ilişkisi olan onca vekil ve partililer olmasına rağmen gıkını dahi çıkarmayan Kılıçtaroğlu Erdoğan’a saygı duyan Osmanlı Oocaklarını bilerek hedef almaya çalışmakta olduğu ortaya çıkıyor…
Ak parti içinde bazı milletvekillerinin de bulunduğu ihanet şebekelerinin yeni bir parti kurup mhp’den ve CHP’den birlik sağlanacağı hedeflenmektedir. Birde Osmanlı Ocakları gibi yurt genelinde hazır teşkilatı olan bir STK yı bünyelerine dahil ettiler mi? Bu iş tamam diyen Ak partini içinde ki kripto FETÖ suç örgütünün elamanları bilerek ve kasten Osmanlı Ocakları gibi topluma mal olmuş STK ları ak parti ile aralarını açıp başka siyasi partilerin arka bahçesi yapılmak istenmektedir. Onların tankı, silahları var, Erdoğan’ın Osmanlı Ocakları gibi binlerce vatanına ve milletine gönüllü hizmet eden, hayranlık duyan çıkar ve menfaatsiz destekleyen gönüllü ordusu var! İşte niyet burada saklı mesele Erdoğan’ın etrafındaki sevenlerini çeşitli bahaneler ile küstürüp Erdoğan’ı yalnızlaştırmaktır. Osmanlı Ocakları gibi STK ve vatandaşın sevgisini alan, yedi düvele karşı mücadele eden Cumhurun Başkanını zayıf düşürmektir. Ak partiye bu şahısların kazandırdığı oy oranı değil kaç adettir, nedir? MHP Lideri Bahçeli seçimlerde kaybedilen oyların Osmanlı Ocakları üzerinden Ak partiye geçtiğini iddia etmesi ne demek istediğimizi anlatmaya yetecektir.
Art niyetli FETÖ yapıların; “Erdoğan Osmanlı Ocaklarını kurdu” diyerek kurdukları kumpasa bizi ortak etmeye çalışmalarını endişeyle seyretmekteyiz,
Hatta Osmanlı Ocakları adına benzer Dernekler kurup; Erdoğan ile ilişkileri olduğunu iddia eden bu taklit yapılar FETÖ mensuplarının adamlarıdır.
Osmanlı Ocakları’ndan etkilenip teşkilat Kuran yapılar bellidir. Bunları yine Fetö kasıtlı ve organizeli bir şekilde kurdurtmuştur. İşte Fetö’nün Osmanlı Ocakları’na düşmanlığının başladığı an bu andır;

image

Bunları da sevebilirsiniz