AK OCAKLARI’DA PARALEL ÇIKTI!

AK OCAKLARI DA PARALEL ÇIKTI!

Erdoğan’ı çıkarsız menfaatsiz seven aslan yürekli kardeşlerim size paralel yapının kumpaslarını anlatmaya devam edeceğiz. malumunuz Osmanlı ocakları paralel yapının gezi eylemcilerinin vatan hainlerinin kabusu olmaya devam ediyor.
bizde paralel her ne varsa her şeyi, herkesi ifşa etmeye devam edeceğiz aldığımız tehditler bizi yıldıramaz, kimse bizi korkutamaz, bizler paralel yapı ve bölücü her ne varsa fitne guruplarını ifşa edeceğiz. Osmanlı ocaklarına paralel yapı yer yer sızma teşebbüsünde bulunsa da KURUCU BAŞKANIMIZ dik durup dikelme den her zaman her koşulda büyük usta gibi mücadele eden bir başkanımızın olması, bu sızmaların tamamını ifşa etmiş ve Osmanlı ocaklarına paralel yapının girmesine, yer almasına ve daha sonra fitne çıkarmasına asla izin vermediği gibi bu hain ve art niyetli kişilerle mücadele etmiştir. diriliş başkanları gibi ak ocaklarının da şu an genel başkanlığını yapan kişiler trt de paralel bilenen bazı art niyetli yöneticiler tarafından, Osmanlı ocaklarına sızmaya çalışmış 10 gün görev yaptığı süre içinde araştırmalarına devam edilmesi üzerine paralel bağlantıları olduğu anlaşılan,(1) şuan ak ocakları genel başkanlığı yapan şahısların Osmanlı ocaklarında ki görevine son verilmiştir.(2) AK OCAK İSMİNDE art niyetli ve ak partinin adını kullanarak çeşitli etik olmayan faaliyetler yapmış daha sonra bu faaliyetlerin tamamı Osmanlı ocaklarına yansıtmıştır. partilerin Osmanlı ocakları gibi hiç bir stk ile ilişkili değildir. yasalarımız buna izin vermemektedir. bunu böyle söyleyenler art niyetlidir. ak ocakları fitne oluşumu ve Osmanlı ocaklarının önünü tıkamak isteyen paralel yapı, muhtarlık yapan ak ocak yöneticilerine tokatta belediye başkanlığı adaylığı sözü vererek ak ocakları üzerinden yapılanma istemiştir.(3) bilgi sahipleri doğrultusunda Ankara cumhuriyet başsavcılığına müracaat edilecektir. iyi niyetli hizmet etmek isteyen Osmanlı torunlarını ve bazı partili arkadaşlarımızı uyarmak için bu açıklamayı yaparak vazifemiz üzerine kamuoyunu aydınlatıyoruz.

elimde gösterdiğim kurumsal logo(4) gıda tarım ve hayvancılık bakanlığının kurumsal logosudur. paralel yapı bu çakma ocağın kuruluşunda devletimizin bakanlığına ait olan kurumsal logo kullandığı, Osmanlı ocaklarına akın yapan vatandaşın heyecanı üzerinden daha önce sahte ve Osmanlı ocakları ismine benzer kurulan art niyetli kurumların içinde yer alan, ak ocakların kurumsal logosu,bakanlık tarafından izinsiz kullanıldığı gibi, isminin ak ocaklar olması ak partinin izni olmadan kullanılmıştır. Osmanlı ocakları teşkilatının üzerinden ise yapılanma yapılmak istenildiği anlaşılmıştır. Bu paralel yapının işi gücü paralel bir şeyler kurmaktır zaten hiç kendileri olamamışlardır. buradan içişleri dernekler masası denetimcilerine sesleniyorum. ak ocakları isminin ve kurumsal logosunun kullanım izni olmadan faaliyet gösteren paralel yapının stk’sı ak ocaklara adında faaliyet gösteren derneğe müdahale edilmeli art niyetli kişi veya kişilerin derhal önüne geçilmelidir.. biz Ankara cumhuriyet başsavcılığına daha önce yaptığımız şikayetlerimize benzer bölücü ve art niyetli kişi veya kişiler hakkında suç duyurumuzu yenileyeceğiz.. paralel yapıyla mücadelede bizleri yalnız bırakan yemeğe içmeye sıra gelince, önde koşan ama iş mücadeleye sıra gelince ortalıktan kaybolan bu paralel gurup çöküşe başlamış ve yapılacak operasyonlarda ele geçirilecek bilgi ve belgelerle yargılanmaları sağlanması gerekir. masum vatandaşlarımızın, kandırılmış kardeşlerimizin, bu guruplara dikkat etmeleri için gerekli açıklamalarımızı her daim yenileyeceğiz. sözde sayın Ahmet Davutlu tarafından bizzat kurulma emrini verdiğini söyleyerek kurulan örgüt yurt genelinde itibar görmesi için yaptığı algı asılsızdır ve hiç bir gerçekliği yoktur. tüm kamu oyunu aydınlatır. vatandaşlarımızın butür faaliyet gösteren stk ların söylemlerine inanmadan ciddi ve milli iradenin yanında yer alan stkları tercih etmelerini tavsiye eder, makamların hizmet etme araçı olduğunu paralel kurulan her şeyle mücadele edeceğimizi iletir selam ve saygılarımı sunarım.

Osmanlı Ocakları Genel Başkan’ı hayrullah Beyazıtimageimageimage

Bunları da sevebilirsiniz