AFRİN-TERÖR- PETROL

Bir de Afrin harekatının neden yapıldığına ve haklı sebeplerimiz dışında enerji-petrol oyunlarına da bakalım. Biraz askeri güçleri var diye her zaman istediklerini yapabileceklerini sanan küresel işgalci güçlere, Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye Cumhuriyeti Afrin Harekatı ile dur dedi. Bu dur deyiş ileride yeni dünya düzeni oluşumunda islam alemi ve bizlerin geleceği için tarihi bir öneme sahip,bunu feraset sahibi olanlar görüyor zaten , göremeyenlerde tarihin akışı içinde anlayacaklardır elbette.
Bu ABD ve bunu yöneten Siyonist İsrail ve dünya yı ilelebet yöneteceklerini sanan yine Siyonist 300 ler meclisi bu dik duruş , iman , cesaret ve kullandığımız tamamen yerli ve milli silahların etkisi karşısında şaşırmış bir durumdadırlar.
Bunların amaçları ;
1-Gelişen güçlenen Türkiye’nin önünü kesmek, kendi göbeğini kesemeyen eski Türkiye yi geri getirmek ve kendilerine bağımlı yapmak. Hatta ve hatta atacağı kurşuna kadar yönetimini ele geçirmek.
2- Türkiye öncülüğünde uyanan bir islam alemine narkoz vererek tekrar uyutmak ve sömürgeci düzenlerini devam ettirmek.
3-Güneyimiz de düzenli ordusu silahları olan bir terör devleti kurmak, israil’e koruma, öncü hainlerden kurulu paralı askerler ve ordu oluşturmak . çünki İsrail tek başına kalsa bir günde işgal ve bertaraf edilir. Haritadan silinir. Bu gerçeğin hepsi farkındadırlar.
4-Şu anda pek bahsedilmeyen ama en önemli unsurlardan biri olan Suriye’nin kuzeyinden Akdeniz’e rahatça açılıp orada bir enerji koridoru oluşturmak. (Mavi Hatla Gösterdiğim ) Kuzey ıraktan başlayıp doğalgaz ve petrol yataklarından çıkacak enerjiyi taşımak kolayca gemilerle ve sahil kenarında kuracakları çeşitli nakliye araçları ile sömürmek.

5-Büyük İsrail projesinde mutlu sona yaklaşmak için son zamanlarda yaptıkları en büyük planı hayata geçirmekti.
Bu tarihi yüce ve şanlı olan millet; liderlerine güvenerek verdikleri destek birlik ve beraberlikle açıkça , alçakça 15 temmuz ile başlatılan bu hain saldırıları bertaraf etmiş ülkemiz ve islam dünyasına karşı oynanan oyunları bir bir bozmuş ve bozmaya devam edecektir. Şanlı ordumuz, şehadet şerbetini kana kana içmek isteyen bu millet meydanı size bırakmayacaktır. Kadını erkeği yaşlısı genci hepimiz bu uğurda seve seve canımızı verecek kefenli askerleriz. Afrin’le başlayan münbiçle devam edecek olan oyun bozucu harekatlarımıza sonuna kadar destek vererek üzerimize ne düşürse yapmaya hazır olduğumuzu bildiririz.

Osmanlı Ocakları Doğu Anadolu Bölge Başkanı
Harun DUMLU

Bunları da sevebilirsiniz